Loading...
O projekte Dostupná Rovinka II. etapa 2017-10-26T14:04:57+00:00

o projekte

Projekt „Dostupná Rovinka“ – II.etapa ponúka bývanie v dvoch typoch domov. Jedným sú 5-izbové dvojpodlažné tehlové rodinné domy s dvomi bytovými jednotkami a druhým sú 4-izbové rodinné domy, ktoré sú kombinované prízemným a mezonetovým bytom. Každý byt má vlastný vchod, pozemok, dve parkovacie miesta a oplotenie. Výborné dispozičné riešenie zodpovedá nárokom na moderné a pohodlné bývanie v tichej lokalite v blízkosti hrádze. Samozrejmosťou je možnosť dokončenia rodinného domu do štandardu.

Rodinné domy sú postavené z tehly s plochou strechou, pričom sú použité tradičné a kvalitné materiály. Ich súčasťou sú napríklad aj šesťkomorové okná s izolačným trojsklom.

Developer JADRAN rental services, ako jeden z mála developerov, naplánoval do výstavby druhej etapy aj realizáciu súkromnej škôlky pre 60 detí.

 

Lokalita

Obec Rovinka, ktorá sa nachádza len 3 km od Bratislavy je veľmi obľúbenou lokalitou nie len pre rodiny s deťmi, ale aj mladých ľudí, ktorých láka pokojná atmosféra vidieka s výbornou dostupnosťou a krátkou vzdialenosťou od hlavného mesta. Z centra mesta sa sem môžete dostať autom za približne 15 minút. V niekoľko minútových intervaloch sa sem viete dostať aj autobusovým spojením. Obec Rovinka disponuje výbornou občianskou vybavenosťou, nájdete tu množstvo malých obchodíkov, školu, škôlku, potraviny a poštu.

Projekt „Dostupná Rovinka“ sa nachádza v tesnej blízkosti plánovanej výstavby hypermarketu Tesco a len pár metrov od starej dunajskej hrádze, ktorá je obľúbeným miestom na trávenie voľného času.

 

Mapa Dostupnej Rovinky II. etapa