Tuya ZigBee 3.0 Smart Termostatické Radiátorové Ventil Domov Termostat Ohrievača TRV Hlasové Ovládanie s Alexa domovská stránka Google Inteligentný Život

€24.00 €14.41
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Tuya ZigBee3.0 Smart Programovateľný Termostat Ohrievača Regulátor Teploty Vykurovacej Presné Batérie Powered TRV Termostatické Radiátorové Ventil Regulátor Hlasové Ovládanie s Alexa

Podľa Moes

Hlavné Funkcie:

1.Smart Tuya ZigBee Radiátorový Termostat:radiátor termostat je s digitálny displej LCD displej s jednoduchým nové pridané gombík pre jednoduché nastavenie. Je navrhnutý s dvoch častí, AA batérie,čo je špeciálny ventil pomocou kooperatívne s vykurovania radiátorov pre energeticky úsporné podporované.Umelo nastavenie vnútornej teploty, používa hlavne v podlahové vykurovanie systém na ovládanie otvárania a zatvárania potrubia.

2.A Tuya ZigBee Wireless Gateway Hub, je Potrebné, aby práca s: ZigBee bezdrôtový rozbočovač je potrebné, aby sa pripojí k ventilu ,ako aj rôzne ZigBee inteligentných produktov, ktoré sa ukázali byť most a riadiace centrum pre inteligentné domy,ktoré zohráva nezastupiteľnú úlohu pre všetky ZigBee produktov a realizuje celý prepojenie vášho domu,veľmi dobré suplovanie pre nestabilné WiFi siete.

3.Auto a Prázdninový Režim Programovateľné Plán:Podporuje manuálne nastaviť až 7 dní týždenný plán pre jednoduché nastavenie,ktoré vám poskytnú maximálny komfort pre rôzne situácie a nastavenie prispôsobiť rozvrh pre váš dom, teplota;nový pridané jedno tlačidlo pre pohodlie režim, rýchly a teplota v App.

4.Hlas a Diaľkové Ovládanie pre Tuya ZigBee Wireless Gateway:Podporuje Aplikáciu diaľkové ovládanie prostredníctvom svojho inteligentného telefónu,spolu s hands-free hlasové ovládanie prostredníctvom Alexa a Google Asistent po úspešnom pripojení ventil "Smart Život "App na základe jedného Tuya ZigBee Wireless Gateway.

5.Otvorte Okno Pripomienka:Ak teplota klesne rýchlo, krytý teplota klesne o 5 stupňov za 5 minút. Zariadenie sa automaticky určiť, či sa okno izby je otvorený pre vetranie; v snahe znížiť náklady na vykurovanie, teplota klesne na určitú dobu (15℃ pre pôvodné inicializácia), a keď je funkcia zapnutá, LCD sa zobrazí okno-otváracie ikonu.Plná Záruka 2 Roky,pre Všetky MOES Inteligentný Termostat,60 Dní Záruka Vrátenia peňazí,Vašu úplnú spokojnosť je MOES cieľom pre všetkých svojich zákazníkov.

Úvod :Tento pohon bude jemné sústruženie pre ventil stav otvorený, podľa izbovej teplote a nastavenie teploty splniť lepšie stav úspora energie pre odkladať životnosti batérie. Radiátor pohon ventilu, tiež známy ako elektrický ventil, je nový koncept pre vody ventil prístroj, vhodný na bývanie, obchodné centrum, hotel kúrenie a centrálnu klimatizáciu regulácia teploty, izbovej teplote kontroly.A Tuya ZigBee wireless gateway hub je potrebné a tlačidlo zariadenia v ZigBee siete. V Zigbee radiátorový termostat sa pripojí k sieti pomocou ZigBee wireless gateway, je schopný vybudovať komunikácie na iné ZigBee zariadení,vrátane ZigBee3.0 zariadenia.Po úspešnom pripojení na hub,auto,manuálny režim a prázdninový režim voliteľné pre vás vykonávať nastavenia pre svoju vlastnú potrebu,ani jeden dotyk pre pohodlie režim, rýchly a teploty,ako aj 5+2/7 dní týždenné programovateľné naplánovanie vášho ventil.Užite si náš inteligentný život s MOES Smart Produkty.

Parameter:

Batéria: 2x 1,5 V LR6/mignon/AA(nie sú súčasťou)

- Prúdová spotreba: 120 mA max.

- Životnosť batérie: 1,5 roka

- Stupeň ochrany: Ip20

- Displej: LCD

- Frekvencia: Zigbee 2.4 G

- Rozmery (Š x v x H): 115x63.7x60.4 mm

- Hmotnosť: 191 g (vrátane dph). batérie)

- Pracovná teplota: -10℃--40℃

- Pracovné prostredie: krytý

- Bezpečnosť : CE/ROHS

Package listing:

- ZigBee Radiátorový Termostat: x1

- Manual: x1

- Príslušenstvo Package: x1(Šesť Konektorov)

Q&ODPOVEĎ:

1.Otázka:Je vaše ZigBee radiátorový termostat kompatibilný s SmartThings hub?

Odpoveď:Áno,je kompatibilný s Tuya ZigBee hub a SmartThings hub.

2.Q:Môže ZigBee termostat treba použiť s vaším Moes kotla termostat na ovládanie ventilu a kotol spolu?

Odpoveď:Nie,vážení,toto obe zariadenia sú určené pre ovládanie ventilu a kotla samostatne.

3.Otázka:Funguje to s Amazon Alexa alebo Google Domov pre ovládanie hlasom?

Odpoveď:Áno,podporuje jednoduché ovládanie hlasom s Alexa a Google Domov.

4.Otázka:Ktoré Aplikácie by som mal použiť pre zigbee termostat?

Odpoveď:Tuya Smart alebo Inteligentný Život App je v poriadku pre smart kontroly,ale budete musieť pripojiť zigbee hub prvý pre pridanie vášho prístroja.

 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Pracovné Prostredie: Vnútorné
 • Číslo Modelu: Smart Termostatické Radiátorové
 • Stupeň ochrany: Ip20
 • Batérie: 2x 1,5 V LR6/mignon/AA(nie sú súčasťou)
 • Hmotnosť: 191 g (incl. batteries)
 • Funkcie: Slot
 • Názov Značky: MOES
 • Spotreba prúdu: 120 mA max.
 • Ovládanie Kanálov: 2 Kanálov
 • pracovná teplota: -10 Celzia --40 Stupňoch Celzia
 • Frekvencia: Zigbee 2.4 G
 • Rozsahu: 1
 • Štát Montáž: Ready-to-Go
 • Rozmery (W x H x D): 115x63.7x60.4 mm
 • Displej: LCD
 • Bezpečnosť: CE/RoHS
 • Gyro: ŽIADNE

Štítky

Štítky: aqara prepínač, smart zigbee, aqara žiarovka, tasma zigbee led, zigbee rúry auta, alexa, termostat zigbee, tuya zigbee, aqara, programátor alexa.

Recenzie