5.45 palca Na vsmart bee dotykový Panel predné Sklo + 3m páska

€6.19 €5.87
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Podrobnosti:

starostlivo skontrolujte vaše kábel senzora potom kúpiť, vďaka

nemusíte kupovať zle, vďaka

[ Druh Poznámka ] Pre závod má rôznych výrobných šarží v každý čas, tak číselný kód na lcd alebo sa dotknite snímača nesmie rovnaké, takže budeme posielať ako naše na sklade reálneho produktu poslať na vami, vďaka ( všetky test po jednom práce ) ! Ruský Priateľ Venovať Pozornosť Prosím!!! Vyplňte, prosím, v receiverlsquos meno a priezvisko vďaka novej politiky ruskej ciel. Všetky nedoručení by nemal byť zodpovedný v prípade, ak klient doesnrsquot poskytnúť dostatok informácií pri vytváraní objednávky. Máme loď na www.dostupnarovinka.sklsquos adresu len, prosím, uistite sa, že vaša adresa správna. 1. Náš Pracovný Čas (Správu odpovedať čas) je Pekingu Čas 9:00-18:00 Od pondelka Do piatku. 9:00-12:00 v sobotu. 2. Ak máte akýkoľvek problém, neváhajte nás kontaktovať. Budeme riešiť to dobre pre vás. Neotvárajte spor náhodne. v opačnom prípade vám bude zaznamenaný ako zlé úverové u nás, www.dostupnarovinka.sk, a tiež v Číne Predajcovia Ligy. A byť blokované. 3. Vyplňte, prosím, správne a vyplnené kontaktné údaje pri zadaní objednávky. Žiadna Zmena po úhrade objednávky, vďaka keď dostanete tovar Tip:

Tipy 1: Test pred inštaláciou Pri testovaní, neodstraňujte ochranný film alebo značky. Venujte prosím pozornosť na problém statickej elektriny. Pred vykonaním akejkoľvek opravy, uistite sa, že zem seba, je REMEŇ (elektro výbojom statickej elektriny) popruh. Toto zabráni statickou elektrinou poškodeniu elektronických komponentov do telefónu. Uistite sa, že nosiť prostriedky na ochranu očí a buďte opatrní, nie znížiť prst s sklenené črepiny. Tipy, 2: Simuluje testovanie Obrazovke výmena je veľmi nestabilné produktu. My vám odporúčame vyskúšať pred inštaláciou. Prosím simuluje testovanie, čo znamená, mobilný telefón od seba, (doska + dotykový displej) pripojeného audio kábel a nových náhradných, napájania, test skončil. Ak test OK, prosím, nainštalujte ju. Ak to nemôže zobraziť, prosím, kontaktujte nás na prvýkrát. A prosím, nesnažte sa byť nainštalovaný v mobilnom telefóne. Sme nie je zodpovedná v prípade, ak mobilný telefón je poškodený počas inštalácie. Tipy 3: nie viac než ohybu kábla Prosím, uistite sa, že dotyk kábel nie viac než ohýbať. Viac ako 90 stupňov ohnuté spôsobí, že pre nemôže pracovať.

  • Druh: Dotykový Displej
  • Displej: ≥5"
  • farba: čierna
  • Pre: 5.45 palca Na vsmart bee
  • Názov Značky: Duqusene
  • Číslo Modelu: 5.45 palca Na vsmart bee

Štítky

Štítky: vsmart, nokia x6, realmi x3 pro, texet, tanečný parket panel, chaina, xiao oblasti, sklo dotyk, 6 palcový páse s nástrojmi, bee slnečné okuliare.

Recenzie