3D Bluray Disk BD-RE Horák USB 3.0 Externý DVD-RW CD/DVD/BD-ROM Prehrávač prenosný jednotka superdrive pre Notebook pre Macbook PC ASUS IBM

€79.75 €66.20
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

【 Prehrávanie 3D Blu ray Disc] vyzýva Podporuje 3D Blu-ray Diskov. Podpora WIN XP,VISATA,WIN7,WIN8,WIN10, MAC OS. Blu-ray Prehrávač softvér odporúčanie: Wiondows(PowerDVD/AnyDVD),MAC OS MAC(Blu-ray)[Player softvér NIE je súčasťou dodávky.] 【 USB3.0 Blu ray dvd] vyzýva Spätne kompatibilné s USB2.0/USB1.0, stabilný prenos dát rýchlosť, maximálne do 5Gbps.Silnejšie samoopravného schopnosť. 【 Plug and play] vyzýva Prosím pripojte nabíjací kábel do 5V 1A alebo 2.1 plug keď prehrávanie diskov blu ray,konektor USB 3.0 kábel priamo do notebooku usb port Doske alebo USB rozhrania z POČÍTAČA Podpory 1.5 gb / S SATA rozhranie štandard, I podporu najvyššej 3.0 Gb / SATA - II interface normy Podpora úsporného režimu za účelom šetrenia energie Plug and play, podpora hot plug USB3.0 prenos Štandard, spätne kompatibilné s USB2.0,a stálu rýchlosť prenosu Dát. Podpora 1.5 Gb / SATA-I štandardné rozhranie, maximálna podpora 3.0 Gb / SATA-II interface standard. Podpora spanie moc uložené režime. S RoHS, CE certifikácia Záruka : 1 rok Rýchlosť Čítania Rýchlosť Písania BD-ROM 6X BD-RE 6X 6X BD-R 6X 2X Čítanie Formát: Podpora DVD,DVD-R,DVD-RW,DVD+R,DVD-ROM,DVD-R DL,VCD,CD-R,CD-RW,CD-ROM,CDA,SVCD Rýchlosť Čítania: DVD-R 8X,DVD-RW 6X,DVD+R 8X,DVD-ROM 8X,DVD-R DL 6X,CD-R 24X,CD-RW 16X,CD-ROM 24X Rýchlosť zapisovania: DVD-R 8X,DVD-RW 6X,DVD+R 8X,DVD-ROM 8X,DVD-R DL 6X,CD-R 24X,CD-RW 16X Kompatibilný operačný systém: Windows 98 SE, ME, 2000, XP, Vista, Win 7, Win 8, Windows Server 2003, 2003 R2, 2008, 2008 R2, 2012, 2012 R2, M ac OS 8.6, M ac10 OS, 2015 27" retina iM ac, M acbook Pro s OS 10.10.5, M acbook Vzduchu verzia 10.9.5, iM ac s el capitan - os x 10.11, Povrch Pro Ma c OS 8.6, M ac10 OS, 2015 27" retina iM ac, M acbook Pro s OS 10.10.5, M acbook Vzduchu verzia 10.9.5, iM ac s el capitan - os x 10.11, Povrch Pro Zabalené v cene: 1 x Bluray prehrávač Disk( CD nie je súčasťou balenia) 1 x USB Dátový Kábel

Doprava Politiky:

1. Všetky objednávky bude dodávaný v troch dní po prijatí platby (okrem stockout)

2. Máme loď na Overené Adresu, môžete zmeniť doprava určenia, ak nás kontaktujete na registrovaný E-Mail alebo www.dostupnarovinka.sk správy.

3. Sme pack všetky položky na bezpečnú dopravu v BUBLINE MAILER OBÁLKY alebo Pevný Rámček.

4. Všetky pozemky sú zaslané prostredníctvom Medzinárodnej Leteckej Pošty. Ak sa rozhodnete pre Urýchlené alebo Kuriérskou prepravnou Službou, pošleme ho EMS, DHL alebo UPS.

5. Zásielky budú doručené do 15~25 dní po doručení pre väčšinu krajín. To môže trvať viac ako 4 týždne na niektorých krajinách a regiónoch, ako je Taliansko, Rusko, Brazília, Čile, Južná Afrika, Mexiko, Východná Európa, Afrika, stredná a Južná Amerika, Central & v Západnej Ázii. Prosím, nenechajte ponuku, ak nemáte dostatok trpezlivosti, alebo zvoľte si, prosím, Urýchlilo Dopravu.

6. Ako pozemok je medzinárodne z Číny, Občas tam možno niektoré odkladu na ceste. Kontaktujte nás, ak ste nedostali v čase.

7. Sme radi, že môžeme kombinovať aukcií a uložiť si peniaze na poštovné (AK REKLAMA HOVORÍ, ŽE POLOŽKA NIE je MOŽNÉ KOMBINOVAŤ).

Expresné Zásielky (DHL, Fedex, UPS, EMS ): To zvyčajne trvať 5 až 10 pracovných dní s sledovacie čísla. To je najrýchlejší spôsob, ako, viac expedičný poplatok je potrebné určite.

Návrat Politiky:

A. ponúkame len záruku na položky, ktoré sú prijaté chybný spôsobené prepravou alebo poruchy výrobku. Naša záruka sa nevzťahuje na Non-Kompatibility alebo Nepochopený Reklamy. Vyhradzujeme si právo určiť, či vaša objednávka bude vymenené alebo nahradené.

B. nie Sme zodpovední za škody spôsobené používaním, nesprávnou inštaláciou, alebo zneužívanie. Akceptujeme vrátenie a náhrada za chybné položky, iba.

C. Náhrady udelené len vtedy, ak je položka chybná na dorazí (DOA) a nemôžu byť nahradené. Ak položka nájsť DOA, položky sa musia vykazovať v rámci 3 dní a vrátiť sa k nám do 14 dní od dátumu dodania for exchange, kupujúci sú zodpovední o vrátil lodné náklady. Vrátenie bude vykonaná pri návrate prišla.

D. Vrátenie a Výmena je povolené po potvrdzujeme, že položka je forma našej predajni a položka sa s kvalitu problém, a budeme tiež vrátenie zodpovedajúce náklady Kupujúceho vrátane dopravy poplatok odoslanie položky späť, ale Kupujúci by mal platiť za expedičný poplatok pri návrate na prvom mieste.

E. V prípade, že vracia tovar nie je náš výrobok, alebo bez kvalitu problém po kontrole, budeme odmietnuť vrátiť alebo vymeniť produkt a nie vrátenie peňazí.

 • Disk Štandard: DVD - RW
 • Package: Áno
 • Funkcia: prečítajte si a spáliť bluray disk
 • Pamäť Kapacita: 4MB
 • Položka Stav: Nové
 • Disk Loading Režim: Zásobník Typu
 • Typ Jednotky: BD-RW
 • Typ Rozhrania: USB3.0
 • Spôsob inštalácie: Externé
 • Formát Nahrávania: DVD+ RW
 • Oprava Chýb Funkcia: Podpora
 • Číslo Modelu: notebook pc
 • Položka: Nová Generácia Bluray Horák
 • Nie Podpora: TV,Auto, Tablet, Android
 • Druh: Blu-ray Burner
 • Prečítajte Si Rýchlosť: BD 6x DVD 8x, CD 24x
 • Podpora: Pre systém Windows 7/8/10, Apple OS
 • Aplikácia: Externé
 • Názov Značky: ONEVAN
 • Maximálne Rýchlosti Napaľovania DVD: 8x

Štítky

Štítky: usb externý disk cd rw, dvd rom, spisovateľ, dvd, disk dvd, usb, bluray horák, asus dvd disk, bd disk, blu ray burner, blu ray, bd r, dvd extern.

Recenzie