7 palcový 50pin 163x97MM nový, originálny MFPC070002 JBHT LCD vnútorného displeja tabletu lcd displej

€10.09
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Popis:

* Kompatibilné s: MFPC070002

* Veľkosť:7,0 palcový

* 100% Testované pred odoslaním

Upozornenie:

*Inštalačná príručka nie je v cene, nie Sme zodpovední za akékoľvek poškodenia spôsobené inštaláciou tohto príslušenstva, prosím, uistite sa, že ste vedieť, ako ho nainštalovať pred ponuky,Ďakujem vám za pochopenie!

*Len sme nemôže zaručiť, ten, ktorý ste dostali, ktoré budú kompatibilné s tabletom,

*Prosím nekupujte ak ste neakceptovali A+ trieda kompatibilné dotykový displej digitalizátorom. s rôznymi flex kábel čísla ako náš názov/popis/foto štátov je z ponuky na trhu, ďakujem!

1.Každá obrazovka je testované pred poštovné a 100% pracujúcich;Oprava/Výmena staré, nefunkčné, popraskané,poškodené, chybné obrazovky. 2.Po prevzatí tovaru, nie slzný film, nie stick lepidlo na zadnej strane, test stroj najprv odstráňte staré obrazovky, vložte nový obrazovky a skontrolujte, či citlivosť je normálne. Uistite sa, že ste vyskúšať stroj prvý. Uistite sa, že kvalita je ok. Nainštalujte znova.je ľahko napáliť doske a displeja, nie sme zodpovední. 3.pred test pripojenia napájania musí byť odpojený ,Inak to bude horieť doska a obrazovky ľahko.Ak to nefunguje, nebudeme zodpovední.

Detail produktu:\\

  • Typ Produktu: LCD Tablet
  • Veľkosť Displeja: 7~10 Palec

Štítky

Štítky: kresliť tablet, a13 dotykový displej, 9 palcový raspberry pi obrazovke, 10 palcový displej, 50pin displej, 7 palcový lcd displej, crt, a2 led, 22 lcd displej, 17 palcový lcd panel.

Recenzie