Biela 4cm Kolo Cítil príslušenstvo patch, dobré kruhu plstené podložky nízka cena pre 1000PCS/VEĽA

€7.14 €6.43
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

biela 4cm Kolo Cítil príslušenstvo patch, dobré kruhu plstené podložky nízka cena pre 1000PCS/VEĽA

veľkosť:priemer cca 4cm

Poznámka: 1. všetky produkty sú cutted do stroja, zvyšky môžu byť zmiešané s dobrým produkty. to nemôže vyhnúť počas výrobu

2. O oválne škvrny,každá taška má oválne. to nemôže vyhnúť ako kúsky. Pretože cena je veľmi nízka,takže sme didnot požiadať pracovníka zobrať ich von

Kupujúci čítanie

Spôsob Platby

Prijímame len Viazaný,Kreditné karty,Western Union.

Prosím uhradiť do 7 dní od objednávky.

Prepravné Podmienky

Štandardná Služba je Čína príspevok letecky alebo Hong Kong post letecky.

Urýchlené Služba je Čína príspevok EMS.

Máme loď pondelok - sobota s výnimkou sviatkov. Prosím, pošlite nám e-mail PRED platby v prípade, ak si želáte zmeniť adresu doručenia.

Štandardná Služba trvá asi 18-25 pracovných dní. Vezmite prosím na vedomie, že táto služba NIE je sledovateľné.

Urýchlené Služba trvá asi 10-15 pracovných dní. Je to sledovať vo vašej krajine post office webovej stránky Alebo Čína EMS webovej stránke.

Dodacia lehota počas prázdnin (Vianoce, Čínsky Nový Rok, atď.), by mohli byť dlhšie, než je obvyklé čas. Prosím pridať ďalšie 5-10 dní ako odkladu.

Vráti Výraz

V prípade, že ste dostali chybné položky, má zákazník do 7 dní od dátumu doručenia na žiadosť o vrátenie alebo výmena za novú.

V prípade, že ste dostali nesprávnu položku, tovar musí byť vrátený v jej pôvodnom a nevyužité stave a musí byť aj v pôvodnom box a balenie.

Nepovoľujeme náhrady alebo výmeny, pretože zmenu mysle. Prečítajte si prosím všetky description poskytujeme ako sprievodca skôr než si cenovú ponuku. Pri každom kroku boli prijaté opatrenia na zabezpečenie toho, aby sme loď z správnu položku, tam bude príležitosť, keď dostanete položky, ktoré sú odlišné od popis. V takom prípade vás prosíme, aby ste nás kontaktovať hneď, tak môžeme nápravu situácie. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá hodnota vášho podnikania.

  • Technics: Appliqued
  • Funkcia: ručné
  • Veľkosť: 4cm
  • Štýl: Nalepovacie
  • Typ Produktu: Záplaty

Štítky

Štítky: šiť škvrny veľa, zlato čalúnená nášivka, 150mm nárazníkov koliesko, cítil srdca, patch pj, izolácie páska biela farba, Cítil, mačka klip vlasy, bunny škvrny veľa, vlna čalúnená nášivka.

Recenzie

Forza Eray
2020-10-24
4/5
Grayish