Austrália FATBLASTER WEIGHT LOSS SHAKE ČOKOLÁDA 30% MENEJ CUKRU Snack Jedlo Výmena Energie riadenú Diétu Cvičebný Program

€36.09 €24.90
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Fatblaster dátum Výroby: Nový čas použiteľnosti: 3 roky Hmotnosť: 430g Package: Fľaša Miesto Pôvodu: usa

FatBlaster Weight Loss Shake (teraz s 30% Menej Cukru) je nutrične kompletné občerstvenie alebo jedlo náhradné, špeciálne vyvinutý tak, aby vám pomôžu dosiahnuť chudnutie výsledky, keď v kombinácii s energetickou riadenú diétu a cvičebný program. 430g. Každý koktail obsahuje všetky vitamíny a minerály, ktoré vyžadujú v jedle, s výhody s oveľa menej tuku. Bielkovín a vlákniny, pomáhajú udržiavať cítite plný, takže môžete držať svoju diétu. Mix 33 g alebo 2 vrchovatá lyžica s 250 ml nízkotučného mlieka. Dobre potraste pred pitím. Piť okamžite po príprave. Až 4 mliečne koktaily môže byť konzumované denne. Vibrácie zmieša s vodou, mali by sa mal ako desiatu. Skladujte v chladnom a suchom mieste, mimo dosahu tepla a vlhkosti. VÝSTRAHA: Tento výrobok nie je vhodný pre deti do 15 rokov alebo pre tehotné alebo dojčiace ženy. Tento výrobok obsahuje mlieko a mliečne výrobky. Ľudia s alergiou na tieto látky by sa mali vyhnúť tohto produktu. FatBlaster Weight Loss Shake je navrhnutý pre ľudí, ktorí vyžadujú rýchle chudnutie, kedy je základom zdravia a pohody tak, ako je odporúčané a pod dohľadom odborného lekára. Zloženie: Skim Mlieko, Maltodextrín, Kakao (10%), Úplné Krém, Mlieko, Nápojov Whitener [Hydrogenovaný Kokosový Olej, Glukózový Sirup, Caseinate, Minerálne Soli (452, 340), Emulsifier (481)], Polydextrose, Vitamíny a Minerály [Minerály (Vápnik, Fosfáty Tribasic, oxidu Horečnatého, Železitých Pyrophosphate, Zinok Sulfát, Mangánu, Síranu, Cupric Síranová, Chromic Chlorid Sodný, Molybdate, Draslík Jódu, Sodium Selenite), Vitamíny (Kyselina askorbová, dl-α-Tokoferyl Acetát, Niacinamide, Retinyl Acetát, Vitamín D3, Cyanocobalamin, Vápnik Pantothenate, Pyridoxínhydrochlorid, Vitamín K1 (Phylloquinone), Tiamín Hydrochlorid, Riboflavín,, Kyselina Listová, D-Biotín)], Príchute, Srvátkový Proteínový Koncentrát (Mlieko), Rastlinné Gumy (Xanthan Gum), Sladidlo (Sukralóza), Extrakt Zo Zeleného Čaju (Obsahuje Kofeín). Voľný od: Lepok, sója, arašidy, a sezamové semená. Formulované Jedlo Náhradné.

  • Pôvod: AU(Pôvodu)
  • NET WT: 430g
  • Číslo Modelu: 466
  • Druh: Redukčný Krém
  • Názov Značky: PURTRELISSE
  • Položka Druh: Chudnutie Krémy

Štítky

Štítky: diéta pill, guma zdravie, strava keto, strava produkt, keto čistej stravy, ug ženy, 2 gram hmotnosti, získať svaly, orlistat xenical, stevia zdravý cukor.

Recenzie