Pôvodný Xiao Mijia Nafukovacím Prenosné Elektrické čerpadlá Smart Digital Tlaku v Pneumatikách, Senzor na Bicykel, Motocykel M365 Pro Auto Futbal

€44.91 €31.43
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Vlastnosti: Digitálny tlaku v pneumatikách detekcie. Zastaviť pri nastavenom tlaku je plná. Vstavané lítiové batérie. Viacúčelový stroj. USB nabíjanie, LED osvetlenie. Špecifikácia: Skladovacia teplota: -10℃— -45℃ Charginginterface: Micro-USB Nabíjanie parametre: 5V/2A Inflácie tlakový rozsah: 0.2-10.3 bar/3150psi Batérie kapacita: 2000mAh(14,8 v Wh) Sensoraccuracy: t2psi Chargingtime: menej ako 3 hodiny Pracovných hluku: hlučnosť menej ako 80dB z 1meter Pracovná teplota: Plnenie:0oC45C, Drez:-10C45C Veľkosť: 124 x 71 x 45.3 mm Balík zahrnuté: 1 x Koleso Čerpadla 1 x francúzsky vzduchu tryska adaptér 1 x Plyn ihly 1 x Nabíjací Kábel 1 x Úložný vak 1 x Návod na použitie Bez strachu z vysokého tlaku, bicyklov pneumatiky sú ľahko zvládnuť vysoko presné zliatiny die-odlievanie valec je možné jednoducho pod tlakom 150 psi na splnenie prevzdušňovanie sily potrebnej pre cestné bicykle, rovnako ako nafúknuť spoločné bicyklov pneumatiky. Test Tlaku v Pneumatikách kedykoľvek, Aby sa Zabránilo Núdze Sa rozdiel teplôt medzi štyri sezóny je veľké a je potrebné pravidelne kontrolovať a adiust tlaku v pneumatikách. Príliš nízka alebo príliš vysoká tlaku vzduchu v pneumatikách sa môže vytvoriť bezpečnostné riziko. Napríklad, tlak v pneumatikách spôsobené náhodným pneumatiky beh, jogging je nedostatočné, a núdzové inflácie vám môže pomôcť dostať sa oftrouble. Môže byť nabitá pomocou power banku. Awonderful cesta je plne pripravený, tak koni & jazdy stal jednoduché a je pripravená ísť.

Elektrické Čerpadlo nevyžaduje externé napájanie pri práci. Dostatočne malý, aby nosiť s autom, to je ľahké dať vo vašom kufri alebo batoh.

Presnosť Inflácie, Nech Technológie Sprevádzajú Športy

Nafukovanie loptu, nie je potrebné opakovane kontrolovať stlačením.

Presne nafúknuť a jeden čas na dosiahnutie správnej tlak, pomôcť si môžete vychutnať vášeň bez obáv

Bezpečné a Trvalé Statické & Dynamické Sklady Oddelené malé telo s funkciou výborný odvod tepla, čím hock-izolačné podložky sa ruší pracovný vibrácií valca, a ručné prevádzky je pohodlnejšie.

Highpower dodáva s 18650; powerlithium batérie. S LED osvetlenie, Vhodné Na Použitie LED osvetlenie, ktoré vám pomôžu pracovať voľne v noci Bezpečné a Trvalé Statické & Dynamické Sklady Oddelené malé telo s funkciou výborný odvod tepla, čím tlmiace podložky sa ruší pracovný vibrácií valca, a ručné prevádzky je pohodlnejšie. Vysoký výkon dodáva s 18650 napájanie lítiová batéria.

 • Štát Montáž: Ready-to-Go
 • Funkcie: Slot
 • Kapacita batérie: 2000mAh (14,8 v Wh)
 • Ovládanie Kanálov: 3 Kanály
 • Číslo Modelu: Xiao nafukovacím
 • Rozsahu: 1
 • Tlak v rozmedzí: 0.2-10.3 bar / 3-150psi
 • Nabíjania rozhranie: Micro-USB
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Názov Značky: Xiao
 • veľkosť produktu: 124 * 71 * 45.3 mm
 • Gyro: Xiao Elektrické Čerpadlo
 • Max Rýchlosť: Tlak Vzduchu V Pneumatikách, Senzor

Štítky

Štítky: ios tlaku v pneumatikách, senzor, mija xiao, pevné pneumatiky xiao, úradný xiao, mi skúter, mijia pro, bicycl, mi senzor, mijia xiao, xiao križovatke senzor.

Recenzie

Smail Dominus
2021-02-06
5/5
Quality product, beautiful and useful