KYSELINY glykolovej Chemické Kože Kôry 30% Kit Lekárske Triedy Čistý! Pupienky akné Jazvy, Vrásky, Póry, Whitehead Uher 30ml

€13.49 €12.15
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

30% Kyseliny glykolovej 30 ml Fľašu

KÚPIŤ 2 dostanete 1 ZDARMA STAČÍ KÚPIŤ 2 A MY VÁM pošleme 3. FĽAŠA ZADARMO!!! AK CHCETE INÚ SILU PRE 3. FĽAŠA SPRÁVU A MY VÁM HO PRIDAŤ ÚPLNE ZADARMO!!

Kyseliny glykolovej sa používa na číslo kožné ochorenia a je veľmi účinný pri liečbe jemné vrásky, jazvy, akné, čierne bodky, malátnosť, oiliness, kazy, slnkom poškodenej pokožky, škvrny, starnutie kože a je najviac účinné chemické vo svojej skupine pre resurfacing pokožky a zmenšenie veľkých upchaté póry a zanecháva vašu pokožku vyzerajú mladšie, zdravšie a prirodzenejšie než to kedy bolo predtým.

Kyseliny glykolovej je AHA (alpha hydroxy acid), ktorá sa používa v mnohých rôznych foriem starostlivosti o pleť v týchto dňoch. Je to prírodné starostlivosti o pleť, ktoré je odvodené z cukrovej trstiny a je formulovaný v všetky rôzne silné ubytovať rôzne typy pleti. Či už máte sensetive kože alebo necitlivé kože, Sme si výrobok vhodný pre vás.

Nie je veľa pokožky výrobky môžu preniknúť hlbšie ako epidermis vrstvy kože. Kyseliny glykolovej sa stane jedným z mála produktov, ktoré sa ísť hlbšie a do dermis vrstvy. Dermis vrstvy je miesto, kde kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej (vašej kože prírodných vôd-spojivo) sú tvorené. Glycolic pôsobí aj ako voda-spojivo, pomáha kypré pokožky. To je to, čo v konečnom dôsledku pomáha redukovať a znižuje výskyt jemných liniek a vrások.

Jeden facial peel na high-end beauty spa náklady $150 až 300 dolárov, ale teraz môžete urobiť sami pomocou našich zdravotníckych silu riešenie.Kyseliny glykolovej slúži ako katalyzátor pre tvorbu nového kolagénu, ktoré bude redukovať jemné linky a vrásky.

Neskúsili a kôra ešte? Ak máte mierne citlivú a suchú pokožku, začať s nízkou pevnosťou Glycolic kôra kyseliny kôry. To má veľa kože výhody: výkon jasné, toxíny, odumreté bunky, nečistoty, a zvýšiť produkciu kolagénu. Má tiež úžasnú hydratáciu výhody a zanechá na vašej pokožke pocit vankúš mäkký a moisturized.

Začínať svoju silu z drop-down menu v hornej časti. Úplné info nižšie na ako si vybrať kyseliny pre vás

Balenie: 1oz/30ml kozmetické platová fľaša, bublina zabalený, s označením na prednej a zadnej pre základné pokyny pre podrobné použitie a správa pomoci nás a bude nás viac ako radi pomôžu a pohovorte si cez všetky problémy, ktoré môžu mať :)

PEVNOSŤ

Citlivý Typ Pleti: Ak máte citlivú pleť, odporúčame budovanie tolerancie Kyseliny glykolovej používaním výrobku, ktorý obsahuje 10% alebo 20% sila Kyseliny glykolovej, že môže byť používaný denne cez týždeň. To umožní, aby vaša pleť prispôsobiť a je najbezpečnejší spôsob, ako umožniť vašej pokožke, aby si zvykli na kôra pred začatím k kôra z 30% - 40% sily a vyššie.

Necitlivé Typ Pleti: Ak máte normálnej pokožky, ktorá môže tolerovať tento druh liečby, môžu sa vám začať o 20% - 30% kôra. Majte prosím na pamäti, - patch test sa musí vykonať do 48 hodín pred začatím plná kôry. Nikdy by sme vám odporúčame začať vyššou koncentráciou ak ste nikdy nemali chemickej kože kôry predtým.

Ak vaše pochybnosti o ktorých sila je práve pre vás, prosím neváhajte a kontaktujte nás pre viac informácií o tom, ktoré pevnosti je vhodný pre vás. 40% a vyššie by mali byť používané s opatrnosťou skúsených ľudí, ktorí používajú exfoliants predtým.

Balenie: 1oz kozmetické platová fľaša, bublina zabalený, s označením na prednej a zadnej pre základné pokyny pre podrobné použitie a správa pomoci nás a bude nás viac ako radi pomôžu a pohovorte si cez všetky problémy, ktoré môžu mať :)

ÚPAL & SLNKOM POŠKODENEJ POKOŽKY - Použiť dobrý sun block a obmedziť pobyt na slnku, rovnako ako je to možné, až do jedného týždňa po použití, aby sa zabránilo spáleniu alebo slnkom poškodenej pokožky.

Upozornenie: Používajte na vlastné riziko. Nie sme zodpovední za žiadne negatívne účinky, ktoré môžu vyplynúť z správne alebo nesprávne používanie tohto chemický peeling. Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste si vedomý a súhlasím s nasledujúcim: údaje poskytnuté podľa seba nie je nahradiť vaše odporúčania lekára alebo radu. Odporúča sa, aby ste vyhľadať svojho lekára alebo dermatológ poradenstvo rozhodnúť, či kyselina peelingy by mali byť používané ste a čo silu, ktorú by mali používať. Každý je iný a výsledky sa budú líšiť od osoby k osobe. Zakúpením tejto položky potvrdíte, môžete pochopiť informácie, a vy nie sú povinné dodržiavať všetky odporúčania zo strany predávajúceho. Nie sme zodpovední za nepriaznivých účinkov alebo následky, ktoré vyplývajú zo správne alebo nesprávne používanie tohto produktu. Nákupom tohto produktu môžete zbavuje predávajúceho, zamestnanci, agenti a dodávatelia z všetky nároky, škody, nároky alebo žaloby proti nim.

  • Použitie: Tvár
  • Položka Druh: Súbor
  • Pohlavie: Unisex

Štítky

Štítky: laikou starostlivosť o pleť, tváre nastaviť, corpo, kyselina glykolu, aha peeling, laikou 24k gold sérum na tvár, pure dew, BRADYEXPRESS, aplikovať botox, bioaqua nastaviť.

Recenzie

Bonet 85
2020-09-27
1/5
I have sent you messages several times. You didn't answer me. I never received this order until today.And you ask me to comment on this product .?
Willinha Zica Luana
2020-10-27
5/5
great product that arrived quickly