RC040708 Palcov Veľkosť Jednej Ceste Vedúcej Pohár Ihlové Ložisko 6.35*11.112*12.7 mm 10Pcs Cam Spojok RC 040708 Späť Zastaví Ložiská

€15.13 €14.22
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

ČERPANÉ POHÁR VALEC SPOJKY Vypracovaný pohár navi spojka prenáša krútiaci moment medzi hriadeľom a bývanie v jednom smere a umožňuje voľný prekročenie v opačnom smere. Pri prenose krútiaceho momentu, buď hriadeľa alebo bývanie môže byť vstup člena. Aplikácie sú vo všeobecnosti popísať ako indexovanie, backstopping alebo overrunning. IDENTIFIKÁCIA prefix písmená na označenie vypracovaný pohár valec spojky a vyvodiť pohár valec spojky a ložiskových celkov označenie, či sa tieto sú vyrobené tak, aby metrických alebo palcových menovité rozmery. Označenie kódov pre spojky a spojku a ložiskových celkov s metrickým menovité rozmery začínajú písmenom "F." Označenie kódov pre spojky a spojku a ložiskových celkov s palcový menovité rozmery začínajú písmenom "R." základné druhy spojok a spojku a ložiskových celkov, sú uvedené nižšie: ROZMERY Modelu: RC040708 Typ: jednosmerný Palcový Ihlové Ložiská Veľkosti: 6.35*11.112*12.7 mm Množstvo: 10 Ks PALCOVÝ SÉRIE TYPY RC Pravidelné spojka, jeden valec za neoddeliteľnú jar. RC-FS Pravidelné spojka, jeden valec za nehrdzavejúcej ocele jar. RCB Pravidelné spojka a ložisko montáž, jeden valec za neoddeliteľnú jar. RCB-FS Pravidelné spojka a ložisko montáž, jeden valec za nehrdzavejúcej ocele jar. APLIKÁCIA Spojky a spojku a ložiskových celkov sú úspešne aplikované na širokú škálu komerčných produktov, kde indexovanie, backstopping a overrunning operácie musia byť vykonané spoľahlivo. Na skice na týchto stránkach ilustráciu niektoré z mnohých možných použití. Pri uplatňovaní spojka-len jednotku, samostatné ložiská na každej strane spojky sú povinné do polohy hriadeľa concentrically s bývaním, a niesť radiálne zaťaženie počas prekročenie. Čerpané pohár ihlové ložiská s rovnakým radiálne sekcie ako spojka, by mal byť použitý v cez-nudiť puzdrá pre jednoduchosť a ekonomiky. Dve spojky môžu byť použité vedľa seba pre väčší krútiaci moment kapacít. Ak radiálne zaťaženie sú ľahké, spojka a ložisko zhromaždenia môžu byť použité bez dodatočnej podpory ložiská. Tým sa znižuje celková montáž šírka, počet zásobené a objednať diely a montážne náklady, ako dobre.

VIAC PRE VÁS

  • Číslo Modelu: RC040708 6.35x11.112x12.7 mm
  • Názov Značky: FUSHIPRO
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Štítky

Štítky: cam stúpenec ložiská, auto ložiská, vnútorný priemer ložiska, r025, čarovná hračka truck, matica spôsobom, výstroj jeden spôsob, ako, tsubaki cam spojka, postupujte podľa linka hračka, cam spojka ktm.

Recenzie