Jedinečný 3 v 1 Dizajn Prst Kohút Masáž Krúžky,Nositeľné Odkladu Silikónový Krúžok Masér pre Predĺžiť Intimity a Zlepšenie Kondície

€7.19 €5.03
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

JEDINEČNÝ 3 V 1 DIZAJN Unavený, myslenia, o ktorom na nosenie, keď majú viaceré možnosti? 3 v 1 penis krúžok vám ponúka one-stop riešenie. Navrhnuté s vynikajúcou ergonómiou, zábaly pevne na správnych miestach len pre väčšie a tvrdšie erekcie.

ZVÝŠENIE POTEŠENIE Tým, že obmedzuje prietok krvi do penisu, to môže robiť väčšie a dlhšie ako aj zvýšiť vašu citlivosť, čím oboch vás a váš partner úchvatný radosť.

LEKÁRSKEHO SILIKÓNU - penis krúžok je vyrobený z tela-bezpečný silikón, ktorý je ultra mäkká a elastická, aby vám s starať-free skúsenosti.

PREDĹŽENIE INTIMITY A ZLEPŠENIE KONDÍCIE - S vedeckými fyzický dizajn, kohút krúžok môže efektívne zlepšiť výdrž a zabrániť predčasnej ejakulácie.

DISKRÉTNE BALENIE - Zákazník uspokojivé, je našou najvyššou prioritou. To je dôvod, prečo všetky výrobky sú dodávané v diskrétne balenie zabezpečiť zákazníkov ochrany osobných údajov.

Ako to funguje?

Penis krúžok môže obmedziť prietok krvi z stoporený penis s cieľom vytvárať silnejšiu erekciu alebo udržať erekciu dlhšie časové obdobie.

Pre Páry' Úplnej Spokojnosti: Posilniť potešenie pre oboch z vás

Vyrábal výhradne z prémiový silikónový,3 v 1 penis krúžok zmesi sleekness a ohybnosti spolu dodať najviac intenzívne uspokojovanie pocity s hladkým a zmyselný nádych.

  • Aplikácia: Telo
  • Názov Značky: NoEnName_Null
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: CE

Štítky

Štítky: kolo penis krúžok, pravidlo odkladu, r51 krúžok, krúžok, oneskorenie olej, 5 sex krúžok, Prst Grip, prst prsteň ženy, rock penis krúžok, dick krúžok.

Recenzie