Hladký Okraj, Otvárač na konzervy - Bezpečnostná Funkcia Zabraňuje Ostré Hrany a Kusy - Ergonomické Mäkké Rukoväte Rukoväť - potravinársky Nehrdzavejúcej Ocele

€13.41 €6.03
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

TRVANLIVÉ: rezací kotúč je vyrobený z ostrých, z nerezovej ocele, ktorá je pevná a nebude hrdze, alebo zlomiť, keď používate a bude trvať roky, BEZPEČNOSŤ, DESIGN: Veľké protišmyková rukoväť je navrhnutý s ergonomickým gombík v robustný tvar pre ľahké otáčanie bez uškodí prsty sa pohodlne zmestila do dlane a umožňuje znížiť všetko bezpečne a jednoducho. JEDNODUCHÉ POUŽITIE: Tento otvárač takto rezné koliesko zásade s tvrdený Nôž a trakciu kolies. spolu s Otvárač, Tento produkt sa tiež zahŕňa spp a veko zdvihákov, ABY sa zabránilo zraneniu, Keď oddeľujúce veko z môžete. Jednoducho otočte gombík robí otvorení plechovky je ľahká úloha ÚČINNOSŤ: ostrá čepeľ zaisťuje konzervy hrany nie sú zubaté, keď veko je odstránená a to, nenechávajte kovové hobliny vo vašom potraviny po rezaní. Táto položka tiež funkcie pop-top otvárač, ktorý je umiestnený na hornej hrane otvárač. ZÁRUKA VÝROBCU: ak je nejaký problém s vaším výrobkom, jednoducho sa obráťte na nás a my vám vrátenie peňazí alebo odosielať vám nové náhradné.

RM1325392549259358

  • Otvárače Typ: Môže Otvárače
  • Druh: Otvárače
  • Názov Značky: Leeseph
  • Číslo Modelu: LCO052426
  • Kovové Typ: Z Nehrdzavejúcej Ocele
  • Funkcia: Eco-Priateľský

Štítky

Štítky: nápoj sa môže veko, konzervovanie plechovky, konzervovanie jar, hunter t tričko, yee, macbook stojan, Džbán, ergonomické notebook, otvárač plechovky, džbán na mlieko.

Recenzie