AUTOOL C200 Auto Paliva Injektor Čistiaci Stroj Bez demontovať, Benzín Tryska, trojcestný katalyzátor Potrubiu Nasávania Čistenie

€267.84 €163.38
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

AUTOOL C200 Auto Paliva Injektor Čistiaci Stroj Zadarmo Demontáž Paliva Vstrekovacej Trysky Splachovanie Benzín Stroj

AUTOOL C200 je novo navrhnutý inteligentný na vozidle injektor čistiaci stroj, ktorý dokáže efektívne odstrániť uhlíkové usadeniny z motora, palivový systém, spaľovacej komory, a nasávacie a výfukové komponenty.Zároveň je schopný vyčistiť plyn, potrubiu nasávania a preplňovaný motor trojcestného katalyticky šetriť palivo, zníženie škodlivých výfukových plynov, a obnoviť výkon motora ako nové.

Schematický Diagram:

①Hooker ②Fluid vstup ③Pressure rozchod ④PRESSURE"+" ⑤PULSE"-"⑥TIME"+" ⑦START ⑧PRESSURE"-" ⑨PULSE"-" ⑩TIME"-" ⑪STOP ⑫Oil zásuvky ⑬Oil mozgov ⑭Power vstup ⑮Power prepínač

Funkcie:

1,Vstavané čerpadlo vzduch, č externý prívod vzduchu, je potrebný; 2,Tri-roky záruka, doživotná údržby; 3,Na vozidle čistenie trojcestného katalyzátora; 4,Na vozidle čistenie na systém zásobovania palivom; 5,Na vozidle čistenie na sacom potrubí motora; 6,odolných voči Korózii olej potrubia, prispôsobivé s akýmkoľvek čistenie čistiaci prostriedok; 7,Jednoduchú obsluhu a dobrú stabilitu.

Prevádzkové Pokyny:

1,Vyplňte ultrazvukové čistiacim prostriedkom na nádrž, zaveste zariadenie na kapotu, a pripojte pozitívne a negatívne elektródy batérie s svorky. 2,trojcestný Katalyticky Príjem Ventil Na vozidle Čistenie ⑴ Pripojenie výstupného potrubia zariadenia s vákuové negatívny tlak potrubia motora a potom stlačte vypínač napájania a spustite motor beží na voľnobeh rýchlosť a začnite čistenie. ⑵ Stlačte tlačidlo ŠTART, a upraviť pulzná frekvencia stlačením tlačidla PULSE"+" alebo "-". Potom nastavte výstupný tlak kvapaliny cez TLAKOVÚ"+" alebo "-" tlačidlo. Vyššia hodnota tlaku, rýchlejšie kvapaliny bude vybitá. Normálny tlak je 2,5-3 kg. ⑶ Nastaviť čistenie time: nastavenie pomocou "+" a "-" tlačidlo, spravidla okolo 10 až 15 minút. 3,Plyn Na vozidle Čistenie: ⑴ Pripojiť zariadenie na čistenie trysky, a sprej čistiaci prostriedok na sacom potrubí. Spustite motor, beh na rýchlosť voľnobehu a čistenie začína. ⑵ Stlačte tlačidlo ŠTART, a upraviť pulzná frekvencia stlačením tlačidla PULSE"+" alebo "-". Potom nastavte výstupný tlak kvapaliny cez TLAKOVÚ"+" alebo "-" tlačidlo. Vyššia hodnota tlaku, rýchlejšie kvapaliny bude vybitá. Normálny tlak je 2,5-3 kg. ⑶ Nastaviť čistenie time: nastavenie pomocou "+" a "-" tlačidlo, spravidla okolo 10 až 15 minút. 4,Palivo Injektor Na vozidle Čistenie ⑴ Prvý, blok vozidla oleja, prívodné potrubia a pripojenie zásuvky rúrky s rýchlym konektor palivovej injektor paliva po železnici. Spustite motor, beh na rýchlosť voľnobehu a čistenie začína. ⑵ Stlačte tlačidlo ŠTART, a upraviť pulzná frekvencia stlačením tlačidla PULSE"+" alebo "-". Potom nastavte výstupný tlak kvapaliny cez TLAKOVÚ"+" alebo "-" tlačidlo. Vyššia hodnota tlaku, rýchlejšie kvapaliny bude vybitá. Normálny tlak je 2,5-3 kg. ⑶ Nastaviť čistenie time: nastavenie pomocou "+" a "-" tlačidlo, spravidla okolo 10 až 15 minút. 5,Po odpočítavanie zariadenia je hotové, podržte voľnobehu rýchlosť na pár minút pred vypnutím motora. 6,Obnoviť vákuové potrubie, spustite motor znova, a pomaly, krok na urýchľovač, odvádzať odpadové kvapaliny.

Zoznam Balíkov:

 • Hmotnosť: 6kg
 • Názov Značky: autool
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Feature2: benzín stroj,tryska stojan
 • Feature1: Benzínové Auto Tryska Cleaner
 • Prostredie teplota: -10~+50
 • Moc: DC12V
 • Tlak: 0-140PSI
 • Feature3: injektor cleaner
 • Vhodné Pre: USA EÚ Ázia automobily a ľahké nákladné vozidlá (benzín a diesel)
 • Feature4: ultrazvukové čistenie
 • Veľkosť: 30x28x19cm
 • nádrž: 500 ml

Štítky

Štítky: autool, ve katalyzátora, c100, potrubie chladiva, asnu injektor cleaner, autool ct150, brzdy meter, motor auta tester, autool batérie tester, iveco skener.

Recenzie