Spací Podporu Vankúš Pre Tehotné Ženy Telo s full-plniaci materiál U Shape Materskej Vankúše zo Bavlny Strane Podvaly

€35.72 €16.08
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

NAŠA ROZDIEL

Naše produkty reach zákazník úplne ako je vidieť na obrázku. Mnoho firiem a dať menej vlákniny v materskej vankúš znížiť náklady na dopravu a ostatné výrobné náklady. Na rozdiel od obrázky produktov, produktov týchto spoločností sú dodávané zákazníkom ako duté a defláciu, s plošnou hmotnosťou 1,3 kg.

Produkt našej spoločnosti je okolo 1,8 kg a to je dodaný zákazníkovi v plnej forme, ako na obrázku. * Tón farieb sa môže mierne líšiť vzhľadom na monitor. *

Naše ďalšie rozdiely sú podrobne uvedené nižšie:

5 Rôznych Oblasti Podporované Tehotné Vankúše určené pre naše nastávajúce matky, aby boli pohodlné a zdravé tehotenstvo, obdobie. Orthopedically vyrobené a perfektný vynález pre naše tehotné ženy, 5 Rôznych Oblasti Podporované Tehotné Vankúšov.Materskej vankúš poskytuje podporu na relax a 5 rôznych častí tela súčasne.To pomáha znížiť krk, brucho, Pás a bolesti chrbta, ktoré sa vyskytujú počas tehotenstva ochrany zdravia našich matky počas tehotenstva.Podporované narodenia vankúš je zvyčajne použitý po prvých 3 mesiacoch tehotenstva. Podporuje v smere na zníženie bolesti v časti.

Materskej Vankúš Funkcie:je vyrobená zo 100% bavlny (čistá bavlna). Výrobný materiál je vyrobený z VYSOKO KVALITNEJ bavlny, ktorá je podľa normy " OEKO-TEX certifikované, anti-alergické, mäkké, priedušné, ľahké, suché a neobsahuje chemikálie, ktoré sú škodlivé pre pokožku. Naše tkaniny absolvovali všetky testy, ktoré ukazujú, že nemajú obsahovať karcinogénne látky škodlivé pre ľudské zdravie a prijaté podľa normy " OEKO-TEX certifikát.

Prvý kvality perličiek vlákien sa používa vankúš ako plniaci materiál. Nemá stratiť svoj tvar, cítil a porovnať s pomocou. Č guľôčok polystyrénu je použitá v niektorom z našich produktov, ktorý spôsobuje potenie a nepríjemného zápachu. Naše perličiek vlákna majú tiež prešli všetky testy, ktoré ukazujú, že nemajú obsahovať karcinogénne látky škodlivé pre ľudské zdravie a prijaté moment podľa normy " OEKO-TEX certifikát. Môžete bezpečne používať váš Tehotné Vankúš ako dojčiace vankúš po narodení. Môžete použiť vaše materskej vankúš ako bezpečné play krúžok po vaše dieťa je 6 mesiacov staré.

Regióny Podporované Tehotné Vankúš:Pás-Chrbta: žihľava bolesti spôsobené náhle zmení počas spánku je zabrániť podporu vášho späť s nepretržitým vankúš.Krk Podpora: Vhodné pre použitie ako hlavu vankúš v priamom alebo spätného použitia. Navyše, nemusíte používať ďalšie hlavu vankúš.Podpera nôh: nohy zostane vysoká s vankúš proti opuchy nôh s ťažšie telo. Tak, to pomáha krvný obeh a redukuje opuchy.Medzi Nohu Podpora: priestor medzi nohami umožňuje dýchať pohodlne a dodávku kyslíka pre dieťa. Okrem toho, ťažkosti s dýchaním, ktoré sa cítil ako žihľava pocit v srdci, výrazne znižuje.Brušné Podpora: podpora spodnej časti brucha s vankúš v, môžete zabrániť bolesti chrbta spôsobené hmotnosť prechodom na jednej strane v oblasti brucha, keď budete ležať na vašej strane. To vám tiež pomôže pohodlne dýchať.

POZNÁMKA: 5 Rôznych zón Podporované Tehotné Vankúš produkty budú odoslané vo vákuu alebo non-vákuové balenie.

Exteriér našich produktov je na zips. Svet-slávny YKK zipsy sú používané v našich výrobkoch. Nie je fragmentácia alebo rušenia v zipsy. Zipsy začal veľmi blízko miesta odstránenie. V tomto prípade materskej vankúš môže byť ľahko odstránená, umyť a dať znova s rovnakou ľahkosťou.

  • Pôvod: TR(Pôvodu)
  • Vymeniteľný a Umývateľný: Áno
  • Veľkosť: 120x60
  • Materiál: Bavlna

Štítky

Štítky: výšivky vankúš, maska spánku, handričku pre tehotné ženy, vankúš tehotenstva, obočie rám, kryt pilow, l tvarovaný vankúš, materské oblečenie šaty, tehotná vankúš hrudníka, telo sviečky plesní.

Recenzie