Nové YUNMAI Jogy Vytiahnuť Prúty Prenosné Domov Jogy Pružné Napätie Kapela Šport Ťahať Lano Odolnosť Kapely Latex Elastická Stretch Band

€10.16 €7.93
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Yunmai energie elastický prsteň

Fitness shaping/ľahký a prenosný/super elastické

Telocvičňa v ruksaku

Príliš zaneprázdnený pracovať?Yunmai energie elastický krúžok je malý a ľahký, ktoré môže byť vykonané všade. Nie je obmedzená časom a priestorom. Malé elastický krúžok sa môže obrátiť kancelárie a domácnosti do súkromného telocvični, vytvára ideálne krivky kedykoľvek a kdekoľvek.Tookfun

Wake up svalov vitalitu, cvičenie, fitness dobrý pomocník

Keď cvičíte doma, svoj najväčší strach je, že vaše pohyby nebude na mieste.Zlé sily, zlé držanie tela, môže spôsobiť svalové napätie.V tomto okamihu, na podporu a stabilizáciu úlohu elastický krúžok je veľmi dôležité.V procese pohybu, elastický krúžok môže poskytnúť odpor v každom smere, účinne stabilizovať tvar tela, pomôcť strečing, a aby tréning efektívnejší pri oprave pohyb.

Hrať je premenlivé, úzky pás a hip ľahko dostať

S pomocou yunmai energie pružný krúžok, môže sa vlak viacerých častí tela proti typu I, aby sa lepšie aktivovať miestne svaly, zvýšiť silu základné svalové skupiny, a tvar tela krivky v všestranný spôsob, ako.Pomôžu dosiahnuť silnejší, viac štýlový, viac tónovaný sexy zadok, nohy a ruky.

Tvrdý v mimo, high rebound

Vysokokvalitného prírodného latexu materiál, obdarený vynikajúcu odolnosť yunmai energie elastický krúžok.Na mäkkom povrchu kože plný význam pevnosti, obe vysoká pružnosť, pevnosť v ťahu ako celok, flexibilné nosenie-odolať, nie je ľahké zlomeniny a deformácie.Predĺži životnosť, ale tiež sa môže bezpečne podpory každý váš pohyb.

Prelomiť odpor, dosiahnutie samostatne

Odpor je základom výcviku a podpory. Rôzne svalové skupiny majú rôzne sily a vyžadujú rôzne odpor.Odpor je príliš nízka na to, aby účinne prebudiť svaly.Yunmai energie jar cievka poskytuje tri libry kombinácie: 10 libra, 20 libier a 30 libra, ktorá môže spĺňať rôzne požiadavky na odbornú prípravu. To môže postupne upraviť odolnosť v ťahu podľa školenia poloha.Z vonku je tlak, zvnútra je rast, yunmai energie pružný krúžok sa pomôcť prelomiť odpor, zlepšiť sa.

Libier, ktoré

Postupná zmena vitality, spoľahlivý a štýlový

Dva druhy postupné zmeny farby na výber: sila úderu ružová pripína, pozostáva šedá pripína.Farby od svetlo až hlboké, libier, od ľahkých až ťažké.

Bežné školenia pohyby:

1.Ľahký a prenosný, môže byť praktizovaný kedykoľvek a kdekoľvek 2.Kombinácia libier na splnenie rôznych potrieb odbornej prípravy 3.Super elastické, pevnosť a trvanlivé self - zlepšenie 4.Farebné gradient, intenzity cvičenia na prvý pohľad

Poznámka:

Toto je výrobok XIAO ekologické reťazca, a nie je logo o XIAO. Prosím poznamenať

  • Číslo Modelu: YUNMAI
  • Aplikácia: Ťahať Lano
  • Dátum Vydania: 2020
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: TOOKFUN
  • Oddelenie Meno: ŽENY
  • Hlavný Materiál: Prírodný Latex
  • Funkcia: Komplexné Fitness Cvičenie

Štítky

Štítky: pásma gumy fitness, úradný xiao, latex pre fitness, xiao yunmai, zubné striekajúcou vodou, lego futbal, Jóga, kapela elast, latex chirurgické, gumička cvičenie rukoväte.

Recenzie

Aranneyallison
2020-11-29
5/5
OK
Kravchuk Ihor
2020-08-17
4/5
all is as described and functional
Cmirnoffviktor
2020-12-07
5/5
Cool that there is a booklet with training!
Johans1268
2020-09-26
5/5
Good gum, as in the description. Good packaging, I think to order more.