Pôvodné SONOFF MINI Wifi DIY Smart Switch Časovač Smart Home Automation pre eWelink APLIKÁCIE Kompatibilné S Alexa Amazon Domovská stránka Google

€10.20
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Popis:

To je mini a kompaktných DIY smart switch používa pre rôzne druhy prepínať okná, dokonca aj najmenší normy EÚ spínaciu skrinku. Pohodlné automatizovať vaše domáce spotrebiče s eWeLink aplikácia, pomocou vášho smartphonu alebo tabletu, alebo váš hlasový povel. Podpora ak sa chcete pripojiť externý kolískový spínač svetiel schopný automaticky jar zadnej strane pre jednoduchšie riadenie pripojených zariadení vo vašej domácnosti, či už v telefóne alebo priamo zo steny. Podporuje DIY režim (určený pre vývojárov), ktorá užívateľom umožňuje integrovať MINI na celom svete tretej-party open source smart home control systém pre dosiahnutie siete LAN ovládanie bez cloud služby, ako napríklad Domov Asistent, openHAB, ioBroker .atď. Ovládať vaše domáce spotrebiče s aplikáciou. Opýtajte zariadenia zapnúť/vypnúť len tým, že hlasový povel. Nastavte čas pre zariadenia, aby to spustite alebo zastavte automaticky. Umožňujú vývojárom flash firmware na prístup k viac funkcií, ktoré chcú. Podpora rocker svetlo prepnite na ovládacie zariadenia (self-návrat prepínač nie je v cene). Vytvoriť inteligentný scény na spustenie skupiny SONOFF zariadenia zapnutie/vypnutie pomocou poklepanie na váš telefón. Urobiť akciu na spustenie druhého alebo hlásenie vibrovaním, ak chcete telefónu. Zdieľať zariadenie s rodinou ovládať spoločne. Skontrolujte stav zariadenia, zmena na telefóne v reálnom čase. Spustenie zariadenia v telefóne aj keď žiadne normálne, Wi-Fi pripojenie. Uchovávajte prístroj v stave pred výpadku, keď elektrizačnej sústavy je obnovená.

Package Zahrnuté:

1* SONOFF Mini Smart Switch

Poznámky:

1.Anténa má silné elektriny vo vnútri, nezlomia drôtu .

2.Uistite sa, že stabilný RF signál, prosím, majte na drôt preč z kovových komponentov v rozvodnej skrinky, keď elektroinštalácie.

  • Gyro: /
  • Štát Montáž: Ready-to-Go
  • Funkcie: Slot
  • Názov Značky: sonoff
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Max Rýchlosť: /
  • Číslo Modelu: Sonoff MINI
  • Ovládanie Kanálov: 2 Kanálov

Štítky

Štítky: sonoff, gavazzi, sonof, mini sonoff, sonoff interruptor, sonoff th16 s snímača, sonoff prepnite položku wifi, 4ch sonoff, snímač sonoff, sonoff prepínač.

Recenzie