GameSir F2 Firestick Grip Mobilný Herný ovládač s Streľba Spustenie Tlačidlá pre iOS a Android Gamepad PUBG Call of Duty

€48.74 €10.72
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Pomoc Vaša Kuracie Večera

GameSir nikdy zastavil tempo inováciách produktov na zlepšenie a uspokojiť zákazníkov herný zážitok. Všetky tajomstvá, ktoré sú skryté v tejto jednoduché-na-vykonávať oválne herných a periférnych: GameSir F2 Firestick Grip môže inšpirovať sniper talent.

Hardvér, Periférne Zariadenia: Žiadny Zákaz, Len Hrať!

Bol vyhodeny z hry? Účet zakázaný? Nebojte sa o GameSir F2 Firestick Grip! Na rozdiel od iných herných periférií, pri hraní hier s GameSir F2, hre sa nedá rozpoznať vás, ako emulátor prehrávač, takže nebudete byť vyhodený z hry, alebo váš účet nebude zakázané.

Streľba Spustenie Tlačidlá: Rýchlosť je Kráľ

Rýchlosť je kľúčom k získaniu kuracie večera v FPS hier. Dve samostatné zvukové klipy môžete čo najlepšie pomáhať v micromanipulation, ktoré možno ľahko prehliadnuť, ručným ovládaním. S GameSir F2 Firestick Grip, môžete strieľať z oboch strán pri prepínanie uhlov. Priehľadný dizajn klipu sa vyhýba pokrývajúce displej a high-density vodivej gumy a zliatiny tlačidlá zaručujú rýchle a citlivé reakcie.

Ergonomický Dizajn

GameSir F2 Firestick Grip využíva leštené kovové odolné proti poškriabaniu prípade. Jeho ergonomický dizajn je bezkonkurenčná, čím sa znižuje únavu ruky spôsobené dlhé hry. Zároveň hráči môžu tiež nabíjať telefóny a plug-in slúchadlá počas hrania hry.

Jednoduché Použitie, Ľahko Vyhrať

GameSir F2 Firestick Grip je veľmi jednoduché nastavenie. Jeho "vajce-ako" tvar môže byť oddelené a zostavené do pružné uchytenie, vhodný pre všetky smartphone od 4,5 cm do 6 cm. Stačí oddeliť "vajce", roztiahnuť na veľkosť telefónu, a klip spúšť tlačidlo v hornej časti telefónu začať!

Tech Specs

Značka: GameSir Model: F2 Kompatibilný Mobilný Telefón: 4.5~6. Veľkosť produktu (Roztiahnuté): 6.2*1.46*3.35 v. Maximálna dĺžka kým sa tiahla: 7. Veľkosť produktu (Montované): 4.53*1.77*1.38 v. Veľkosť balenia: 6.89*1.77*2.17 v. Hmotnosť brutto (Uchytenie Iba): 0.11 lb

V Rubrike

1* GameSir F2 Firestick Uchopenie

  • Kompatibilné Značka/Model: ŽIADNE
  • Veľkosť Produktu (Montované): 4.53*1.77*1.38 v.
  • Package: Áno
  • Číslo Modelu: F2
  • Batérie: NIE JE POTREBNÉ
  • Veľkosť Produktu (Roztiahnuté): 6.2*1.46*3.35 v.
  • Druh: Gamepads
  • Názov Značky: gamesir
  • kompatibilný Mobilný Telefón: 4.5~6.
  • usb port: No

Štítky

Štítky: android bluetooth gamepad, telefón pubg mobile, call of duty modern warfare warzone, bojová hra controller, gamesir x1, oheň stick tv, ovládanie pubg, Ovládanie, pubg radič asus, bezdrôtový gamepad.

Recenzie

Jwcherries
2020-09-24
5/5
Excellent perceived quality, I arrive in a box to store all the components. The touch is accurate and the levers are metallic.
Svetika11
2020-08-24
5/5
Dankeschön super Teil