Digitálny Smart Touch Elektronických Heslo Jazyk Zámok ABS Materiálu RFID Skrinky A Zásuvky Prepínač

€13.62 €12.52
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Značka Príbeh

Vojak značka je dlhodobý a medzinárodne preslávený zámok značky v Číne,storočia-staré značka má vždy vytvorené klasický s kvalitu. Každý deň, vojaci práci, chrániť milióny domácností a podnikov po celom svete. Vieme, že v každom kúte sveta, každý, kto aktívne hľadá spôsoby, ako chrániť tých najdôležitejších ľudí a veci okolo nich. Ako dôveryhodné značky zámky, vojaci boli ticho stráženie vášho domova rokov, chrániť vašu rodinu, osobné veci a podniky majetku. Naším hlavným cieľom je, aby sa zákazníci budú cítiť v bezpečí a chránené, takže každý si môže plne vychutnávať život a slobodne si vybrať to, čo sa im páči, bez starostí. Tento cieľ sa odráža v vojaka značky concept: otvorte strmene a žiť jednoducho. Vojak značky filozofia a firemná filozofia sa navzájom dopĺňajú. Sme tiež presvedčení, že: Len vtedy, keď budete cítiť v bezpečí môžete vychutnať si život slobodne.

Predajné Miesto

1.Jednoduchá inštalácia 2.Nízka spotreba energie 3.3 režimoch odomknúť 4.Gombíková batérie powered 5.Low battery alarm, automatická 6.Zabráňte iným, aby sa peeping na heslá 7.Automatický alarm vstup nesprávne heslo, 4-krát 8.Môžete nastaviť dočasné heslo 9.Dočasné heslo môže byť použitá iba raz

FAQ

Otázka: Aké sú spôsoby, ako odomknúť

Odpoveď: Heslo na odblokovanie

Otázka: Ako dlho to trvá ak chcete odomknúť

Odpoveď: Len 0,1 sekundy

Otázka: Je ľahké byť popraskané?

Odpoveď: Zabrániť jej krakovaný

Otázka: koľko napätia, môže vydržať

Odpoveď: Vydržať 180 kg vytiahnite

Q: Čo robiť, keď je úroveň nabitia batérie nízka

Odpoveď: Odpoveď: Nízky stav batérie pripomienka & Slabý výkon automaticky odomknúť

Otázka: Ako hrubé je dverí?

A: 25 mm alebo menej

Čo je Zahrnuté

1x zámok bez batérií 1x Skrutka 1x Matica 1x Limit bloku Len obsah predchádzajúcej balík, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Štandardné veľkosti

  • farba: čierna
  • Číslo Modelu: SD-01
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Textúra: Zliatiny zinku
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Značky: SOLDIERFID
  • Názov Značky: SOLDIERFID

Štítky

Štítky: tuya skrinka zámok, zámky dverí smart wifi, dieťa zámok, rfid tag, skrytý zámok, intercom čitateľa, elektrický dverný zámok valca, bezpečné blokovanie tlačidiel, homekit prepínač, Pamäť 512 gb diskom.

Recenzie