Ručné ATC Refraktometer Alkoholu 0-25% 0-40% Brix Cukor Hroznový Džús Koncentrácia Meter Densimeter

€11.61 €7.89
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Ručné ATC Refraktometer Alkoholu 0-25% 0-40% Brix Cukor Hroznový Džús Koncentrácia Meter Densimeter

Koncentrácie alkoholu: 0-25% Alkoholu obsah Cukru: 0-40% Brix Minimálne Divízie:0.2% Alkoholu; na úrovni 0,2% Brix Presnosť:± 0.2% Alkoholu; ± 0.2% Brix (Referenčná Teplota: 20°C ) ATC (Automatická Teplotná kompenzácia) rozsah: -10~30°C (50~86 °F) Rozmer: 160 x40x40mm Len môžu byť použité pred fermentované, nie je možné otestovať víno, ktoré už byť vykonané. Tento Špecifický Hroznového vína refraktometer sa používa na meranie obsahu cukru z hroznovej šťavy (pozri Brix stupnica na ľavej strane) v varenia procesu. Potom, podľa cukor z hroznovej šťavy, môžeme pochopiť koncentrácie alkoholu z hroznového vína po varení. To môže merať aj obsah cukru v hroznovej šťavy a koncentrácie alkoholu z hroznového vína. Nie je možné použiť na testovanie alkoholu koncentrácia skončil hroznového vína. Je vybavený Automatická Kompenzácia Teploty (ATC), tak, že fractometer je automaticky nastavený na správnu teplotu rozdiely z prostredia teplota.

Dual rozsahu návrhu na meranie obsahu cukru z hroznovej šťavy (0~40%) a koncentrácie alkoholu hroznového vína (0~25%). Ľahko ovládateľný, robustný dizajn, kompaktná veľkosť a ľahké, vhodné sledovať a vykonávať v širšom okolí. Ponúkame Manuál v angličtine S Postavená-v ATC (Automatická Teplotná Kompenzácia) od 10~30 °C Mäkkej Gumy okulára pre pohodlné sledovanie Vybavené meranie, ktorá poskytuje priame čítanie Presné testovanie výsledky zaručené Trvalé a bulit trvať dlho, Nastaviteľné manuálne zaostrovanie Pomocou okolitého svetla, len čo znamená, batériu alebo napájací zdroj nie je potrebný 1. Priložte Kryt Dosky so svetlom, zaostrite Úprava, kým sa nezobrazí rozsahu jasne. 2. Kalibrácia: presnosť Merania závisí na správnej kalibrácie. Prosím, uistite sa, že okolitá teplota je okolo 68 °F, destilovanej vody, ktoré môžu byť použité na kalibráciu. A. Otvorte Kryt dosky. miesto 2-3 kvapky do destilovanej vody na hranol, potom zatvorte kryt dosky a uistite sa, že voda šíriť aross hranolov bez akýchkoľvek vzduchových bublín alebo suché škvrny. počkajte asi 30 sekúnd, aby čítanie stabilizovať. Pozrite sa do okulára a zase kalibrácia skrutku skrutkovačom, kým je čítanie "0" 3. Čistenie hranol s mäkkou handričkou, potom miesto 2-3 kvapky kvapalných vzoriek, ktoré majú byť testované na hranol.potom zatvorte kryt dosky a m ake istí, že voda šíriť aross hranolov bez akýchkoľvek vzduchových bublín alebo suché škvrny. počkajte asi 30 sekúnd, aby čítanie stabilizovať. Zarovnajte prism montáž s zdroja svetla. pozrite sa do okulára a vy môžete získať čítanie. 4. Prosím leep refraktometer suché a čisté, v poli, ktoré môžu uistite sa, že čítanie presnosť a trvanlivé.

1 x Refraktometer 3 x Pipety 1 x Skrutka ovládača 1 x Čistiaca handrička 1 x anglický Návod na obsluhu

>> Ak potrebujete jeden s retail box, kliknite prosím na nasledujúci obrázok

>>

>>Viac odporúčame

Máme Loď na celom Svete, s výnimkou prípadov, APO/francúzskej polynézie Položky sú dodávané z Číny pomocou leteckú poštu, dostanete k väčšine krajín do 15 do 25 pracovných dní Dodacia lehota závisí od destinácie a iných faktorov, to môže trvať až do 30 pracovných dní.

Sme accpet Alipay a Paypal tu Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW.

Záruka 6 Mesiacov . Kúpiť s dôverou, Ak nie ste spokojní, keď dostanete vaše položky,vráťte ho do 14 dní na výmenu alebo peniaze späť

Prosím, kontaktujte ma skôr, než vám to vrátiť. Ak položka je chybné v 3 mesiaci, pošleme vám relacement bez ďalších poplatkov

Alebo ponúknuť vrátenie peňazí po prijatí chybné položky. Ak položka je chybný, po 3 mesiacoch, stále sa môžete poslať späť k nám.

My vám pošleme novú po obdržaní chybné položky. Ale budete musieť zaplatiť navyše, expedičný poplatok.

Nie sme zodpovední za akékoľvek cla alebo dovozu dane. Necháme POZITÍVNU spätnú VÄZBU po receiveing platby.

Kontaktujte nás, ak nie ste spokojní s položku po ich obdržaní. Teraz, ak ste nákup našich produktov, zanechajte nám 5 hviezdičiek spätnú väzbu a zdieľajte ho na sociálnych sieti, ako je, ako je Facebook, Twitter, VK, Instagram a pod. Poslať screenshot pre nás dostanete extra zľavu. Šťastný nakupovaní on-line.

Všetky e-maily bude zodpovedaná v priebehu 1 pracovného dňa.

Ak nechcete dostávať náš odpoveď, prosím, láskavo re-odoslať váš e-mail a budeme odpovedať vám čo najskôr. Vážne Kupujúci Iba V Tom! Prosím, miesto cenovú ponuku, len ak súhlasíte so všetkými položkami.

  • Číslo Modelu: brix meter
  • Alkohol rozsah: 0~25%
  • Názov Značky: KETOTEK
  • Brix Rozsah: 0-40%
  • Hmotnosť: 250g
  • Použitie: Cukor
  • Veľkosť: 18x2 cm
  • Rozsah Merania: 0-40%

Štítky

Štítky: meter cukru, hroznový mreže, optometry skúšanie, alkohol refraktometer, refraktometer alkoholu európe, atc refraktometer, dg2813 pohyb, brix digitálny refraktometer, DahoMeter, alkohol meter.

Recenzie

Condo409
2020-11-10
5/5
Order received. All is well. On time there are no complaints, it came in about a month. Seller sent fast!
Markyboyz Lugnasin2000
2020-10-03
2/5
It looks good but gradation is not correct