CNC Červená Breakout Rada USB MACH3 100Khz 4 Os Rozhranie Ovládača Motion Controller Vodič Doska

€15.57
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Balík Produktov

1 x Radič karty 1 x USB kábel 1 x CD

Popis Produktu

Poznámka: invertor rozhranie (AVI +, AVI-) je izolovaný od počítača a hlavný ovládací obvod, a má silné anti-interferencie schopnosti. Žiadne rušenie signálu bude zavedená z dôvodu zavedenia externého silné elektrické zariadenia. Toto rozhranie môže výstup 0 až 10V analógové signály, a môže byť tiež nakonfigurovaná ako 0 ~ 5V výstupný. Odporúča sa, aby limitný spínač a spínač núdzového zastavenia musí byť inštalovaný prvý. Ak tieto ochranné spínače nie sú nainštalované, v tiesni, okrem tlačidla núdzového zastavenia vrátiť (niekedy príliš neskoro na stlačenie), a vypnutie výkon motora (niekedy až príliš neskoro na to, aby vypnúť), najvhodnejší spôsob, ako zastaviť je vytiahnuť kábel USB !! Tak dlho, ako je kábel USB vytiahol, stroj automaticky zastaví! !! !!

Funkcie 1) Podporu pre 4 os prepojenie, môžete pripojiť štyri stepper motor jednotky alebo servo jednotky; 2) Maximálny krok-pulzná frekvencia je 100 KHz, ktorý je vhodný pre servo alebo šliapať motor; 3) Podporu automatické sondy nástroj 4) Podpora Núdzového vstup 5) Podporu pre limitný spínač 6) Podporu pre pripojenie elektronické ovládacie koliesko 7) Potrebné použiť externé 24V DC napájanie, aby sa izolovať USB a externý port, a ak chcete, aby systém stabilný. 8) Máte 0-10V výstupný port, môžete použiť mach3 softvér na ovládanie vretena rýchlosť. 9) 4 všeobecné účely vstupy, môžete pripojiť limitný spínač, estop prepínač, sonda prepnúť späť na nulu a iné zariadenia 10)4 všeobecné účely izolované relé jednotky výstupného rozhrania, môžete riadiť štyri relé pre ovládanie vretena začína, dopredu, otáča a reverzné otáčanie, čerpadlá a iné zariadenia; 11)1 status LED, ktoré indikujú stav pripojenia na palube.

Produkt spojenia definovať a metóda:

Vzhľad a veľkosť:

  • Typ Motora: Stepper Motor
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Štítky

Štítky: cnc controll rada, rada mach3, dm860h ovládač, pohyb 4 pohyb, standalon cnc radič plazmy, breakout rada usb mach4, cnc usb controler, rozhranie mach3, cnc ovládanie karty mach3, mach3 usb.

Recenzie

Crolchon
2020-10-28
5/5
Excellent