500g Profesionálne Mäkké Hliny, Ílu Polyméru kvalitné Blato Keramiky DIY Rezbárstvo Keramické Bábiky Ílové hliny, ílu polyméru modelovanie

€13.44 €12.36
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Názov: Bábkové hliny

Hmotnosť: 500g

Farba: čierna, sivá, ružová tón pleti, ľahký tón pleti, biela

Použitie: vďaka bábiky

Hotový výrobok displej

Pečenie postup:

1. Nastaviteľná teplota v rúre na pečenie:

Dajte terra cotta práce na pečenie zásobník (nižšia pad. Fólia na to je lepšie), nastavte teplotu piecky na asi na 120 ° C a pečieme asi 15 minút, s priemerom asi 1 CM, potom ho nechajte vychladnúť pred pričom ho z rúry. Ak teplota pečenia a čas nie sú dosť, práca je ľahké byť krehké, inak sa ľahko spáliť. Ak pečenie je nedostatočný, môžete pokračovať na pečenie. Po vychladnutí, mäkká hlina práce sú tvrdé a ťažké deformovať alebo zlomiť. Rôzne osobné rúry sa odporúča, aby sa test najvhodnejšie teploty a času s malým množstvom blata.

2. Varené tvar:

Rýchlovarná čistú vodu a dajte ju do práce (zabalené s tepelne odolná plastová fólia), zvyčajne ohni asi 10 až 20 minút, v závislosti od hrúbky a veľkosti prácu, potom vypnite oheň, počkajte, kým voda vychladnúť, a potom sa do práce . Treba poznamenať, že varené keramiky pracuje sa nevyrovná lesk pečiva a tvrdosť pečenie nie je dosiahnutá.

3. Vo vode a nastavenie:

Dajte mäkké keramiky na pare alebo vo vode, rack, zalejeme studenou čistú vodu, teplo ho do varu, nechať variť asi 10 až 20 minút, v závislosti od hrúbky a veľkosti prácu, potom vypnite oheň, počkajte, kým teplota vody na chladenie prirodzene, a potom sa pracuje.

  • Číslo Modelu: D69851
  • Materiál: Keramika Hliny
  • Súbor Typ: No
  • Typ Veľkoobchod: No

Štítky

Štítky: veľa ílu polyméru, myš sculpt hliny, hlina polym, odborné modelovanie hliny, sculpey, kleis ílu polyméru, kvet tanier, hlina srdcia, mini keramické príslušenstvo, hlina fimo.

Recenzie