Elektrické Koberec Chumáčovanie Zbraň Ruke Zbraň Tkanie Kobercov Hrnú Stroje Slučky Hromadu Rez Hromadu Koberec Chumáčovanie Stroj Nástenné Gobelíny

€244.22 €158.74
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

REZ PILOT

Elektrické koberec chumáčovanie zbraň, tkanie kobercov stroj, hrnú stroj, priemyselné vyšívacie stroj, strih hromadu pletenie stroj (rez hromadu) [Dobrý výkon]: Toto pletenie zbraň má veľmi široký rozsah aplikácií. To môže byť použitý pre tkanie rôznych typov kobercov. Motor rýchlosť môže dosiahnuť 2400RPM alebo vyššia pre vysokorýchlostné chumáčovanie, ktorá zlepšuje efektivity práce. V rovnakom čase, je pokojnejšie a nebude sa hlasný hluk a takmer všetky priadze sú k dispozícii, je rozšírené špeciálne zariadenia, ktoré môžu výrazne zlepšiť efektivity práce v modernej výroby. [Splnenie rôznych potrieb] rýchlosť tohto chumáčovanie zbraň studio môže dosiahnuť 5-40 stehov za sekundu, a nastaviteľné koberec výška je 7-21 mm, čím sa zvyšuje efektívnosť výroby podľa 80-100 krát a šetrí viac ako ručné pletenie Síl a času. [Bezpečnosť ochrana]: Na chumáčovanie zbraň má cez-napätie, viac-bežné a krátkodobé-obvody, ochranné funkcie, ktoré môžu predísť nehodám počas používania [Ľahký a prenosný] Na všívaných kobercov pištoľ je prenosné elektrické pletenie nástroj. Výrobok je iba 1,4 kg. Môžete ľahko zdvihnúť ho na prevádzku. Po prevádzke, môže byť tiež uložené v skrini alebo v batožinového priestoru bez toho, aby zaberali príliš veľa miesta. [Jednoduchá obsluha] Jednoduché na prevádzku a master je vhodný nielen pre vysokorýchlostné pletenie a pružné pohyby, ale tiež vhodné pre mobilné tabuľka práce, ktoré sa môžu pliesť rôznych efektných vzorov. špecifikácia: názov Produktu: Elektrické chumáčovanie zbraň (rez hromadu) Napätie: 100V-240V Výkon: 70W Frekvencia 50-60 HZ Hmotnosť:1.4 kg Rozsah Rýchlosti: 5-40 stehov/sek nastaviteľné Hromadu vysoká: 7-21 mm nastaviteľný Výstup DC: 24V malé adaptér Bezpečné ochrany: Má cez-napätie, over-current a skratu ochrana Package: Papierové krabici, veľkosť: 37*27*8cm; G. Hmotnosť: 2.3 kg Výhody: pracuje veľmi ticho; ľahký; široký rozsah napätia. Jednoduché ovládanie, ľahko zvládnuť. Vynikajúca konštrukcia, Ľahké byť opravené. Vhodné pre hnuteľné aktívny spôsob práce. Výroba účinnosť je 80-100times ako príručka. Balenie obsahuje: 1*Elektrické chumáčovanie zbraň (rez hromadu) 1*anglický manuál Poznámka: Vzhľadom na rozdiel medzi ručné meranie a displej, veľkosť a farba produktu sa môže mierne rozdiely, prosím pochopiť.

SLUČKY PILOT

Elektrické koberec chumáčovanie zbraň, tkanie kobercov stroj, hrnú stroj, priemyselné vyšívacie stroj, strih hromadu pletenie stroj (slučky hromadu) [Dobrý výkon]: Toto pletenie zbraň má veľmi široký rozsah aplikácií. To môže byť použitý pre tkanie rôznych typov kobercov. Motor rýchlosť môže dosiahnuť 2400RPM alebo vyššia pre vysokorýchlostné chumáčovanie, ktorá zlepšuje efektivity práce. V rovnakom čase, je pokojnejšie a nebude sa hlasný hluk a takmer všetky priadze sú k dispozícii, je rozšírené špeciálne zariadenia, ktoré môžu výrazne zlepšiť efektivity práce v modernej výroby. [Splnenie rôznych potrieb] rýchlosť tohto chumáčovanie zbraň studio môže dosiahnuť 5-40 stehov za sekundu, a nastaviteľné koberec výška je 4-14 mm, čím sa zvyšuje efektívnosť výroby podľa 80-100 krát a šetrí viac ako ručné pletenie Síl a času. [Bezpečnosť ochrana]: Na chumáčovanie zbraň má cez-napätie, viac-bežné a krátkodobé-obvody, ochranné funkcie, ktoré môžu predísť nehodám počas používania [Ľahký a prenosný] Na všívaných kobercov pištoľ je prenosné elektrické pletenie nástroj. Výrobok je iba 1.38 kg. Môžete ľahko zdvihnúť ho na prevádzku. Po prevádzke, môže byť tiež uložené v skrini alebo v batožinového priestoru bez toho, aby zaberali príliš veľa miesta. [Jednoduchá obsluha] Jednoduché na prevádzku a master je vhodný nielen pre vysokorýchlostné pletenie a pružné pohyby, ale tiež vhodné pre mobilné tabuľka práce, ktoré sa môžu pliesť rôznych efektných vzorov. Špecifikácia: názov Produktu: Elektrické chumáčovanie zbraň (slučky pilot), farba: modrá Napätie: 100V-240V Výkon: 66W Frekvencia 50-60 HZ Hmotnosť:1.38 kg Rozsah Rýchlosti: 5-40 stehov/sek nastaviteľné Hromadu vysoká: 4-14 mm nastaviteľný Výstup DC: 24V malé adaptér Bezpečné ochrany: Má cez-napätie, over-current a skratu ochrana Package: Papierové krabici, veľkosť: 37*27*8cm; G. Hmotnosť: 2.3 kg Výhody: pracuje veľmi ticho; ľahký; široký rozsah napätia. Jednoduché ovládanie, ľahko zvládnuť. Vynikajúca konštrukcia, Ľahké byť opravené. Vhodné pre hnuteľné aktívny spôsob práce. Výroba účinnosť je 80-100times ako príručka. Balenie obsahuje: 1*Elektrické chumáčovanie zbraň (slučky hromadu) 1*anglický manuál Poznámka: Vzhľadom na rozdiel medzi ručné meranie a displej, veľkosť a farba produktu sa môže mierne rozdiely, prosím pochopiť.

 • Funkcie 5: Slučky Pilot
 • Funkcie 4: priemyselné vyšívacie stroje
 • Funkcie 3: 100V-240V
 • Funkcie 1: Tkanie kobercov strojom
 • Certifikácia: CE
 • Funkcie 2: Ručne vyrábané koberce chumáčovanie rez hromadu loom
 • Funkcie 8: Tkanie Nástroje
 • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
 • Funkcie 7: Hrnú stroj
 • Funkcie 10: Elektrické Ručné Chumáčovanie Zbraň
 • Funkcie 6: rez hromadu pletacie stroje
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Funkcie 9: Elektrické tkanie kobercov nástroje

Štítky

Štítky: ručné vlak, spálňa koberec, európska koberce, led siluetu, rez hromadu koberec zbraň, rez pilot, nálepka na stenu, bat hračka, gun metal pištole, brokovnice, pištole.

Recenzie

Vladalyusova
2020-12-31
2/5
Lo necesitaba para antes de navidad. Demoro como 100 días en llegar
Phaitoonvigo
2021-01-25
3/5
Very slow delivery, it takes almost 3 months.
Tomlinson Jan
2020-11-17
5/5
Good size die, cuts well.