2200V Elektrické Lietať Hmyzu Raketa Plácačka Zapper USB Nabíjateľné Komár Zabiť Chybu Zapper Vrah Pasce

€21.84 €14.41
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Funkcie: 1. Veľké anti-moskytiérou, silný elektrický šok anti-komár, elektrické komár plácačka a anti-komár lampa dve funkcie.

2. Nabíjania rozhranie štvorcovou základňou môže byť postavený ako mosquito killer lampa. Môžete sa obrátiť na mosquito killer funkciu počas nabíjania.

3. 3000V napätia, vysokého napätia rozvodnej siete, 6 ultrafialové Led, 360 ° priestorovým svetlo.

4. Dvojitý prepínač dizajn zabezpečiť bezpečné použitie, vybavený práce indikátor a indikátor napájania.

5. Vstavaný 1200mAh lítiovej batérie, inteligentne elimináciu statickej elektriny po vypnutí.

Špecifikácie(o):

Materiál: ABS + elektronických komponentov

Veľkosť: 54 x 22 cm/21.26x8.66in (vrátane podstavca)

Hmotnosť: 360 g (bez stojana)

Kapacita batérie: 1200mAh lítiová batéria

Menovitý výkon: 2W

Raketa napätie: ≈DC3000V

Vstupné rozhranie: USB

Nabíjanie vstup: DC5V-1A

Svetelný zdroj: 360-400 nm LED

Niečo, čo by ste mali vedieť:

1.Keď elektrický komár plácačka je práca, nie je tam vysoké napätie na kovových ôk siete! Prosím, majte ju mimo dosahu detí, ako predísť úrazu elektrickým prúdom, a nepoužívajte ruky, aby ste sa nedotkli kovových ôk siete alebo sa dotknite kovového ôk siete s kovovým predmetom v ruke!

2. Tento výrobok nepoužívajte na miestach, kde horľavý plyn môže existovať, a nepoužívajte kovové alebo iné vodivé predmety, aby iskra tým, kontakt medzi kovov a kovových čisté.

3. Po použiť, prosím, prepnite vypínač napájania do polohy OFF.

4. S cieľom zabezpečiť životnosť batérie, ak nie je zrejmé, efekt pri použití plácačka na zap komárov, alebo pri spodnej časti batérie indikátor bliká, znamená to, že batéria má v podstate vyčerpal, prosím, prestaňte ju používať a účtovať výrobku v čase, v opačnom prípade, keď je lítiová batéria napätie je nižšie ako 2.8 V, produkt funkcia ochrany nízkeho napätia bude výrobok zadajte chránené štátu a vyvolať, že výrobok nebude fungovať. V tomto čase, výrobok musí byť nabitá pred tým, než môže byť použitý.

5. Ak ju nepoužívate dlhú dobu, treba ju každé tri mesiace, každý čas nabíjania je približne 3 hodiny, a výrobok by mal byť uložené v vetranom, suchom mieste, kde relatívna teplota je menej ako 80%, a tam by mal byť žiadne korozívne chemikálie okolo.

6. Nie utrite mokré uteráky alebo opláchnite čistý povrch s vodou, ale môžete použiť dlhé-vlasy jemným štetcom alebo knock mierne na čistenie čistý povrch.

(Komár nečistoty môžu spôsobiť skrat na kovového povrchu oka a poškodiť elektrické komár plácačka, prosím, vyčistite ho v čase)

7. Prosím, nepoužívajte výrobok ťuknite na iné tvrdé predmety alebo štipka oka povrchu výrobku, aby sa zabránilo poškodeniu kovového povrchu oka.

8. Prosím, použitie výrobku v súlade s požiadavkami a poznámky podľa pokynov, a nerozoberajte produkt bude, ako nezákonné činnosti, a sme nie je zodpovedná za akúkoľvek manuálnu škody spôsobené nezákonnej činnosti.

Balenie Zoznam:

1 x Komár Plácačka

1 x Nabíjacej Základni

Poznámky:

1. Vzhľadom na rozdiely svetla a displeja, farebnú položky môžu byť mierne odlišné od toho, ako ukazuje obrázok.

2. Vzhľadom na ručné meranie, prosím, aby toleranciou 0,1-2 cm.

3. Tento elektronický komár plácačka sa musí uchovávať mimo dosahu detí, a nie je vhodný pre stodoly, hospodárske zvieratá prístreškov a podobných miestach.

4. Je zakázané dotýkať kovových ôk siete produktu, ak produkt pracuje, a je zakázané používať výrobok pre horľavé plyny alebo horľavé materiály alebo iné osoby, ktoré môžu spôsobiť nehodu.

 • Pracovné Napätie: 2200V
 • Šírka Oka: 22 cm
 • Zdroj Napájania: ELEKTRICKÉ
 • Oka Štýl: 2-Vrstvový
 • feature_1: USB Nabíjanie
 • Funkcia Produktu: Skladacia
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Menovité Napätie: 110V
 • S Batériami: Áno
 • Čas Nabíjania: Do 2 Hodín
 • Celková Dĺžka: 56 cm
 • Materiál: PP
 • Číslo Modelu: Elektrické Komár Plácačka
 • Názov Typu: komár

Štítky

Štítky: rozpúšťadlo pasce titanium, elektrické komár rakety, elektrické zapper, fli pasce, lietať plácačka mi, mosquito killer, Brúska 125 mm, mesto vankúš, elektrické lietať vrah, komár rakety.

Recenzie

Jmcdonald102
2020-09-26
5/5
the best product 2020! works great
Em Chain
2021-01-26
5/5
굿 빠른배송