Elektrické Svalový Stimulátor ems Bezdrôtový Zadok Hip Tréner AbdominalABS Stimulátor Fitness Telo Chudnutie Zariadenia

€22.67 €16.55
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Parametre výrobku

Nabíjanie štýl: vstavaný non-vymeniteľná lítiová batéria, môžu byť recyklované Nepretržitý pracovný čas: 15 hodín Pracovné napätie: 3,7 V Pracovný prúd: 9.6 mA Režime: 6 typov Intenzita: Úroveň 9

Funkcie

1. Firmy, Tóny, Spevňuje a Napína Svaly 2. Elektromagnetické pulzy pomôcť pevné a definovať svoje jadro s posilňovanie svalových kontrakcií 3. Ľahké push-tlačidlo operácie s 6 režimy. 4. Elektrická stimulácia svalov (EMS) Technológie 5. 1 dní 2 krát, a to každých 30 minút tréningu, Cvičenia a stuhnuté svaly. 6. S použitím originálnych školenia pulz s frekvenciou konkrétnych aktuálnych 7. Dizajn tréningové metódy efektívnej exer USB Nabíjateľné Elektrické Brušný Sval Stimulátor EMS Brušnej Vibračný Pás ABS Svalovej Hip Tréner Masáž pre Domáce Posilňovne, Fit 1. Môžete ovládať režim a úroveň pomocou 3 tlačidiel na stroj! Každý EMS stroj môže byť nastavená individuálne. 2.Nabíjanie pomocou pripojenia USB -- vstavanej Li-ion Batérie a USB kábel je súčasťou dodávky, ktoré môžete nielen ušetriť vaše náklady na výmenu batérie často, ale tiež chrániť životné prostredie. Intenzita cvičenia na stroji zvyšuje o 50%, ako je napájané batériou produkty. A čo viac, môžete nabíjať tento svalový stimulátor s prenosného počítača alebo telefónu, kedykoľvek a kdekoľvek. 3.EMS Technológie (Elektrická Stimulácia Svalov) - Tento výrobok je určený na vlak vaše svaly v spôsobe uplatňovania nízke frekvencie priamo do svalových buniek alebo obezita buniek predmetom overnutrition a upozorňuje ich, v záujme vyššej aktivity a mobility, ktorý je vedecky dokázané, že posilniť a tónu brucha a iné svalové skupiny.

  • Výstup: DC5V 1000mA
  • Zdroj napájania Vstup: 100-240V,50/60Hz
  • Aplikácia: Chudnutie Obväz
  • Features1: Elektrostimulácia, Fitness Tréner na Brucho, ruky a Nohy
  • Ako Používať: 1-2 krát denne, 20 minút každý čas
  • Číslo Modelu: A-12
  • Features2: Brušný Sval Stimul
  • Prevádzková Metóda: Pás Typu
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Štítky

Štítky: pás tréner horák, esc chudnutie, brucho elektrické, svalové usb, ems tréner, bum tréner, ems slim, slim patch chudnutie škvrny rameno, dhl, muži svalový stimulátor.

Recenzie