Kúrenie Bavlnené Oblečenie USB Kúrenie Tri-Rýchlostný Elektrický Ohrev Slim Kabát Super Veľkosť 4 Zóny Ohrevu С подогревом

€30.38 €14.58
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Zoznam balíkov

1 * Vyhrievaný Bundy(Č power bank)

Funkcia

*1. 4 zóna horúčka, teplé dlhým rukávom bavlnená bunda s kapucňou, nebojí studena na mínus 40℃. *2. Hĺbkové mechanizmus konštantná teplota hlboko infračervené uhlíkových vlákien kúrenie list pomáha eliminovať vlhkosti a chladu v tele. *3. Rýchle vykurovanie a tepla zachovanie v 3 sekúnd, nie je potrebné čakať, úniku tepla, dlhé stlačte tlačidlo na 3 sekundy na otvoriť. *4. Teplo rýchlo za 1 minútu na odstránenie studenej a udržiavať v teple. *5. S mobilné energetické skladovanie vrecku, jednoduché cestovanie. *6. Nastavte teplotu, na ktorú chcete reagovať na rôzne prostredia. *7. Tlačidlo na kúrenie, tri kút regulácia teploty, inteligentné kúrenie. *8. Polyesterové tkaniny, plus vodotesný liečba. *9. Nie vyžmýkajte ho v suchu ručne. *10. Všeobecné rozhranie USB napájanie, dlhšia životnosť,proti striekajúcej vode a umývateľný. *11. Móda je teplé, pohodlné a priedušná, a to je dobrý partner pre vaše zimné ísť von.

Špecifikácia

Teplota Shift(Manuálne nastavenie) Teplé:50 ℃ (Červené Svetlo) Komfort:40 ℃ (Biele Svetlo) Úspora Energie:30 ℃ (Modré Svetlo) Špecifikácie: Štýl: Dlhý rukáv bavlna kabát Materiál: Polyester Farba: Čierna, Biela Veľkosť: L/XL/2XL/3XL/4XL/5XL Napájanie Rozhranie: USB Funkcia: Udržať v teple, Proti striekajúcej vode a Zabrániť studenej

Ako používať

1. Vytiahnite USB konektor. 2. Vložte prenosnú nabíjačku. 3. Zapnite mobilné nabíjačky. 4. Stlačením hrudníka regulácia teploty prepnúť na dve sekundy. 5. Červené svetlo bliká, znamená, kúrenie automatické. 6. Po červená kontrolka bliká za 5 minút,potom sa automaticky premenia na biele svetlo,znamená, stredná teplota. 7. Manuálne nastavenie má tri úrovne,červené svetlo znamená, hign-teplota vykurovacej priebežne. Biele svetlo znamená, stredné kúrenie priebežne,modré svetlo znamená, nízke vykurovacie priebežne. 8. Stlačením hrudníka regulácia teploty vypínač pre dve sekundy uhasiť a zastaviť kúrenie.

Milý Priateľ,

Naša veľkosť tabuľky je založené na Ázijské veľkosti, Ázijské veľkosti L = EÚ veľkosti M = Americká veľkosti S. Prosím vyberte si veľkosť podľa hmotnosti a výšky. Podľa našich veľkosť stola, je to správne. Muži Ženy Vyhrievané Vesty, Outdoor Vesta Kabát USB Elektrické Batérie Dlhé Rukávy Kúrenie Kapucňou Bundy Teplé Zimné Tepelné Oblečenie Lyžovanie(Power bank nie je súčasťou balenia) Vezmite prosím na vedomie, že tento projekt neobsahuje mobilné napájanie. Treba si priniesť sami. Použite, prosím, 5V mobile napájania. USB rozhranie, menej než 20 000 mAh.

Poznámka

1.Všetky obrázky sú profesionálne farebne odlíšené, ale kvôli rôznym okolitého svetla a rôznych displej nastavenia zariadenia, môžu byť niektoré odchýlky medzi obrázkami na vás vidieť a položky seba. Prosím pochopiť. 2.Údaje sa meria ručne, môžu byť niektoré odchýlky, ale to nemá vplyv na použitie.

  • Pohlavie: MUŽI
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Štítky

Štítky: 4 zóna, kabát, t2 nádrž, presuňte platinum, esdy soft shell, horúce špirála prirodzené vlasy, vlasy horúce železo, žena krátke sako ženy, sigelei, špirála ploché železo.

Recenzie