New Star Vlasy Peruánskej Telo Wave 3 Zväzky S Čipky Uzavretie Nespracovaných Panny Ľudské Vlasy Väzbe Rozšírenie A 4x4 Uzávery

€262.23 €146.85
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

New Star Vlasy Peruánskej Panny Ľudské Vlasy, 3 Zväzky Telo Vlne Rozšírenia S Jedným Čipky 4x4 Strednej Časti Tela Vlna Uzavretie

Otázka: Koľko zväzkov vlasy potrebujem?

Zvyčajne 3-4 zväzky podľa hlavu veľkosť a vplyv chcete, sušič na viac ako 20", 4-5 zväzky sa odporúča.

Q:Môže vlasy byť farebné alebo restyle?

Naše vlasy sú 100% virgin ľudské vlasy môžu byť farbené, odfarbené a recurled. Ale pls dont myslíte, že často,ako to môže poškodiť vlasy, alebo dokonca zničiť.

Otázka:Prečo Vlasy majú suché/split končí niekedy?

Suché Konce

Vlasy po vysokej teploty pary spracované bude trochu suché. Prosím postupujte podľa našich starostlivosť o vlasy pokyn, máme odporúčame shampoo & conditioner. Tieto Značky dôkaz byť v práci aj na naše vlasy a urobiť veľký vlhkosti liečbu!

Štiepeniu

Ako všetci vieme, pre panenské vlasy rastú z ľudskej pokožky hlavy, čím dlhšie vlasy menej výživy dosiahnu končí. Našich zdrojov odbor bude vybrať ťažko poškodené konce surové vlasy, ale málo rozdelí končí sa nemožno vyhnúť, najmä ak vlasov je dlhšie ako 18"

Otázka:Prečo sa vlasy kvapkajúcej alebo spleti trochu?

Niekoľko prelievanie je normálne.Sme vám ODPORUČIŤ, aby zákazník TESNENIE ÚTKU & REZANIE OBLASTI . Nechcem znížiť útek, len ak u pocit, že je to potrebné. Naše vlasy je kutikulu neporušené donator vlasov, zvyčajne nie je spleť. Ale sucho bude viesť k spleti a prelievanie, prosím, postupujte podľa našich starostlivosť o vlasy inštrukcie a používať naše odporúčané shampoo & conditioner co umyť aspoň raz do týždňa! Síran/alkohol zapojené produktov sa vedie na suché a kučeravé, prosím, všimnite si, že v predstihu!

Otázka:Prečo sa vaše vlasy sú drahšie ako v iných dodávateľov?

Keď sme hovorili o PANENSKÉ VLASY, znamená používame donator hair (vlasy sú rezané/zakúpené od donator priamo (namiesto výberu od podlahy), s niektorými čistá práca a vysoká teplota pary procesu, aby sa rôzne textúry. Nikdy sme sa umyť vlasy v kyslý kúpeľ pre takže je mäkká, Bez akýchkoľvek chemických procesov s. Takže vlasy s kutikulu zarovnané v rovnakom smere, od vrchu až do konca. Naše vlasy preukáže opakovane viac ako jeden rok, s náležitou starostlivosťou.

  • Ľudské Vlasy Typ: Peruánsky Vlasy
  • Vhodné Umiera Farby: Všetky Farby
  • Textúra: Telo Vlna
  • Chemické Spracovanie: ŽIADNE
  • Balenie: 3 ks Útku a 1 pc Uzavretie
  • Najdlhšie Vlasy Podiel: 10%-30%
  • Názov Značky: NEW STAR
  • Môže Byť Permed: Áno
  • Materiál Triedy: Panenské Vlasy

Štítky

Štítky: parochňa celie vlasy, vlasy weav, vlajka peru, clousur, 72 palec zväzky, spleť telo vlna, vlasy zväzky, vlasy nová hviezda, afro kučeravé väzba, 5x5 uzavretie vlna, surovín, nespracovaných vlasov.

Recenzie

Nadenkakulikova1963
2020-11-19
5/5
I order on 13.11.2020 and i received it on 16.11.2020. The hair feels really good and quality is amazing. This is my second purchase
Greendeandre19
2020-12-12
3/5
Fast shipping