Doprava zadarmo 0,30 mm 100m 5# Návnadu Elastické vlákno Neviditeľné vlasec Rybárske návnady elastický vlasec

€3.69
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

POZNÁMKA: Prosíme, neumiestňujte vašej objednávke, ak potrebujete tejto položky v tiesni. Tovar vám bude odoslaný Čína Príspevok . Obvyklá dodacia lehota je 20 až 30 pracovných dní (4-6 týždňov), ale v niektorých krajinách, by to mohlo byť už v dôsledku oneskorenia miestne vlastné a pošta. Keď sa dovolenka Čína nemôže stopy.Prosím, buďte trpezliví, po platba je dokončený. Rýchle doručenie je k dispozícii v niektorých špecifických podmienok.

*****************************************

PJ-5 NÁVNADU ELASTICKÉ o 0,30 mm priemer ,asi 100 m/cievka bez dispensor

FARBA: BIELA

Tento rybársky elastické vlákno je špeciálne navrhnutý tak, aby priložiť rybárske návnady na vaše rybárske háčiky, obzvlášť mäkké návnady, ako napríklad: ryby, mäso, krevety,kuracie pečene, slávka/blister a ďalšie.

Ja osobne som používal tento elastické vlákno, keď som ryby na more, slávka ako návnadu( veľmi ťažké návnadu na pripevnenie na háku) & bezpečné návnada & skryť háku vo vnútri návnadu veľmi dobre.

Tento elastické vlákno je veľmi jednoduché použitie, nie je potrebné viazať uzly na návnadu, len vietor elastické vlákno okolo návnady, nahor a nadol, potom rozbiť ho.

Tento rybársky elastické vlákno zabezpečí vašu návnadu efektívnejšie na háku & zlepšiť vaše rybárske hookup sadzba garantovaná, plus pri použití závit& tie návnadu na háku, si ruky nedotýkajte niť sám priamo(len čisté mimo dispener), môžete mať stinky návnadu zápach z vášho riešenie box.

  • S mierkou alebo Nie: No
  • Poloha: Oceán Loď Rybolov
  • Metrov: 100M
  • S Pravítkom, alebo Nie: No
  • Tvar: Úroveň
  • Materiál: elastické
  • Plávacie Charakteristika: Drez Line
  • Číslo Modelu: PJ-5

Štítky

Štítky: návnady line, rybolov elastické vlákno, návnady niť, elastické vlákno vlasec, rybolov elastické vlákno gumy, ryby žltá, ryby Niť, nylon cievky, návnada band, elastické ryby.

Recenzie

Violavautovich
2020-12-04
4/5
Ok