1500mAh Nabíjateľná Bezdrôtový ovládač Batérie Pre Playstation 5 Gamepad Externé Späť Klip Výkon Nabíjania Taška Pre PS5

€17.88 €11.44
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

1500mAh Nabíjateľná Bezdrôtový ovládač Batérie Pre Playstation 5 Gamepad Externé Späť Klip Výkon Nabíjania Taška Pre PS5

Odrážky: 1、vhodné na PS5 Radič: Dokonale zapadajú na PS5 radič. Batérie kapacita je 1500mAh; nabíjací prúd je 560MA, čas potrebný na úplné nabitie: približne 3 hodiny.

2、Batérie Detekcie Ukazovateľ: Pri nabíjaní taška je v pohotovostnom režime, je úroveň nabitia batérie built-in battery pack môžu byť detekované pomocou batérie detekcie tlačidlo. Batérie detekcie indikátor LED je zistené, od nízkej po vysokú, a potom indikátor batérie sa automaticky vypne po 30 sekundách, alebo dlhým stlačením batérie detekcie tlačidlo na 2 sekundy, hodiny sa vypne.

3、Stav Nabíjania: Pri nabíjaní taška je v pohotovostnom stave, zatvorte všetky výstupné porty a zadajte sleep štátu. V tomto čase produkt vstúpi nízka spotreba energie na dosiahnutie účelu, na úsporu energie a ochranu životného prostredia.

4、Vhodné na Použitie: Pri nabíjaní taška je nabíjanie gamepad, aktuálny indikátor stavu batérie bude vždy byť, a počet LED svetlá, ktoré sú vždy o predstavuje zostávajúcu kapacitu batérie v hovorovej vrece, ktoré je vhodné, aby ste na kontrolu výkonu v hovorovej taška.

5、Batérie Funkcia Detekcie: batéria funkcia detekcie je nastavené vnútri výrobku. Keď moc plnenie taška aj naďalej klesať ako gamepad je nabitá a je pod normálny výtok rozsah nabíjania taška, prvý indikátor napájania LED bliká rýchlo, rýchle nabíjanie. LED svetlo zhasne, a potom výstupný port je uzavretá na ochranu batérie vo vnútri plnenie taška z viac-absolutórium škody.

Balenie Zoznam: Batérie*1

USB Dátový Kábel*1

• Všetky položky bude odoslaný do 2 pracovných dní po úhrade sa vymaže.• Všetky položky bude dodaný prostredníctvom Post Mail, ktorý zvyčajne trvá 15-35 dni, aby sa dospelo.• Medzinárodná doprava vyžaduje zložitejšie prepravné postupy (napríklad oboch krajín, zvykov, tranzitné stanice atď.), tiež bude mať vplyv mnoho faktorov, ako sú sviatky, počasie, atď, tak to bude pravdepodobne trvať dlhší čas na vaše položky, aby sa dostali na konečné miesto určenia. Ďakujeme za pochopenie o tejto záležitosti.• Dovozného cla, dane z pridanej hodnoty a iné poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo náklady na dopravu.Krajina Čas Doručenia(Cez Post Letecky)Pracovných Dní + sobota + SundayNorth Americký /Západná Európa 7~20 daysEastern Európe 7~35 daysAustralia 7~30 daysCentral Ázia 15~45 daysSouth Americký 15~50 daysEastern Ázijské 7~20 daysOthers 15~60 dní

Kontaktujte nás

Naše úradné hodiny sú :- 9:00 do 18:00 (GMT +8) pondelok až piatok - 8:30 do 12:30 (GMT +8) SaturdayAnd naša kancelária je zatvorené v nedeľu a štátne sviatky (Čína), ospravedlňujeme sa za neskorú odpoveď počas prázdnin

Naše Misie:

1. Ak chcete exportovať kvalitný tovar z orientu za priaznivú cenu pre vás.2. Práca so zákazníkmi s cieľom vybudovať svoj obchod .3. Ak chcete maximalizovať naše medzinárodné kupujúceho ziskovosti a konkurencieschopnosti.Prosím, príde čoskoro a navštívte nás znova!

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Špecifikácia: EU
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Názov Značky: Rondaful
  • Číslo Modelu: Gamepad Nabíjací Pack pre PS5
  • Kompatibilné Značka/Model: Sony

Štítky

Štítky: ps4 konzoly playstation 4 1 tb, consol playstation 3, kryt ps5, ovládanie ps5, ps5 playstation 5 original sony, consol ps4 pro, play station 5 sony, taška ps4, taška ps5, ps5 nálepky.

Recenzie